Каталог матеріалів

Урок №27 для 1 класу з курсу "Я досліджую світ" за Бібік Н. М. - Чим я пізнаю світ? Запахи.

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________ 20___ року

 

Конспект уроку інтегрованого курсу «Я досліджую світ» з використанням підручника для 1 класу закладів загальної середньої освіти (У 2-х частинах) Підручник: «Я досліджую світ. Автори: Н. Бібік, Г. Боднарчук (2018)»

 

Урок№27. Тема: Чим я пізнаю світ? Запахи.

Очікувані результати: учні мають уявлення про органи чуття та їх роль у житті людини; вміють розрізняти різні запахи, можуть описати їх; дотримуються правил гігієнічних вимог.

Мета:

формування предметних компетентностей:

формувати, розширювати та збагачувати уявлення про органи чуття та їхню роль у житті людини; сприяти розвитку вмінь розпізнавати різні предмети, визначати властивості предметів, розрізняти в них схоже та відмінне, виділяти в них істотні ознаки; повагу до результатів праці людей інших професій, прищеплювати навички до санітарно – гігієнічних правил догляду за органами нюху; виховувати охайність, дбайливе ставлення до свого здоров'я.

формування ключових компетентностей:

інноваційність: відкритість до нових ідей, ініціювання змін у близькому середовищі (клас, школа, громада тощо), формування знань, умінь, ставлень, що є основою компетентнісного підходу, забезпечують подальшу здатність успішно навчатися, провадити професійну діяльність, відчувати себе частиною спільноти і брати участь у справах громади; здатність генерувати нові ідеї та втілювати їх у життя, нетрадиційно розв’язувати проблеми із застосуванням нестандартних форм мислення, а також творчих здібностей, діяти в нетипових ситуаціях, спроможність планувати, організовувати проєкти, аналізувати, спілкуватися, опитувати, оцінювати, працювати самостійно і в групі (команді).

уміння вчитися: сприймати мету, яку ставить вчитель, відповідно до неї планувати, моделювати, прогнозувати і виконувати необхідні дії; вміти висловлювати рефлексивні й оцінні судження; контролювати й оцінювати свої результати; самоорганізовуватися до навчальної діяльності, будувати діалог, співпрацювати в парі та в групі, виконувати розумові операції й практичні дії;

вміння вчитися: включатися в роботу відразу після вказівки вчителя, правильно висловлюватися, зосереджено слухати вчителя, відповідати на запитання, вчити застосовувати вивчені правила на практиці;

здоров'язбережувальна: правильно організовувати навчальну діяльність – змінювати види роботи, щоб запобігти втомлювальності учнів, формувати в учнів вміння активно рухатись під час фізкультхвилинки; дбайливе ставлення до власного здоров¢я і збереження здоров¢я інших людей;

інформаційно-комунікаційна компетентність: здатності використовувати сучасні ІКТ для роботи з інформацією; учні мають уміти шукати потрібні дані, організовувати, обробляти, аналізувати та оцінювати їх, а також продукувати і поширювати інформацію відповідно до своїх цілей.

Обладнання та наочність: підручники, мультимедійна презентація,

Хід уроку

Організаційно-мотиваційний етап

Слайд2. Створення позитивного психологічного клімату в класі.

Мотивація навчальної діяльності

Слайд3.

- Діти, з яким настроєм ви сьогодні прийшли на урок?

Слайд4. Ранкове коло.

Слайд 5. Ранкове коло. Вітання.

Слайд 6.Хвилинка фенологічних спостережень.

Актуалізація опорних знань

Слайд 7. Відгадай загадку.

Слайд 8. Відгадай загадку.

Повідомлення теми і мети уроку

ІІІ. Вивчення нового матеріалу.

Робота з підручником.

Слайд 9. Поміркуй.

Слайд 10. Розглянь малюнки.

Слайд 11. Запам¢ятай!

Слайд 12. Поміркуй.

Слайд 13-16. Розглянь малюнки і запам¢ятай.

Слайд 17. Фізкультхвилинка для очей

Слайд 18 -21. Поміркуй.

Закріплення вивченого

Слайд 22. Розглянь малюнки.

Слайд 23. Розглянь малюнки.

2.Робота в зошитах.

Слайд 24. Сторінка 41, Вправа 1.

Слайд 25. Сторінка 41, Вправа 2.

Слайд 26. Інтерактивне онлайн завдання.

Рефлексія.

  • Рефлексія «Оціночна шкала».
Коментарі до даного матеріалу поки відсутні