Каталог матеріалів

Урок №2 з курсу за "Я досліджую світ" для 4 класу за Н. Будною - Життя людини – найвища цінність.

Безкоштовно

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника Н. Будна, Т. Гладюк, С. Заброцька, Л. Лисобей, Н. Шост.

Урок №2. Життя людини – найвища цінність.

Мета: ознайомити учнів з концепцією людського життя як найвищої цінності, яку потрібно захищати і поважати, виховувати у учнів повагу до життя інших людей, незалежно від їхнього походження, віку, стану здоров'я тощо, формувати в учнів відповідального ставлення до свого життя і життя оточуючих, підкреслюючи важливість здорового способу життя та безпеки, розглянути приклади з життя або літератури, де піднімаються питання цінності життя, з метою обговорення складних моральних виборів, організувати групові обговорення або дебати на тему важливості життя і як його захищати в сучасному суспільстві.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкове коло.

Слайд3. Емоційне налаштування.

Слайд4. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд5. Для роздумів.

Слайд6. Робота в зошиті.

Слайд7. Робота з підручником.

Слайд8. Прочитай вірш.

Слайд9. Поміркуй.

Слайд10. Словничок.

Слайд11. У статті 3 Конституції України зазначено:

Слайд12. Побесідуймо.

Слайд13. Продовж думку.

Слайд14. Робота з підручником.

Слайд15. Які бувають небезпечні ситуації?

Слайд16. Дослідіться телефони місцевих екстрених та аварійних служб.

 Додайте ці номери в контакти на своєму телефоні.

Слайд17-19. Складіть і запишіть пам’ятки про поведінку в небезпечних ситуаціях.

Слайд20. Робота в зошиті.

Слайд21. Поясни прислів’я.

Слайд22. Фізкультхвилинка.

Слайд23. Поясни вислів.

Слайд24-26. Прочитай, що учні четвертого класу відповідали на запитання, що значить жити.

Слайд27. Слово вчителя.

Слайд28. Що означає вислів?

Слайд29. Перерві себе.

Слайд30. Прочитай правила поведінки за межами домівки, школи.

Оберти, де потрібно, «не».

Слайд31. Розглянь назви екстрених служб. Пригадай номера телефону цих служб.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд32. Домашнє завдання.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні