Каталог матеріалів

Урок №2 для 7 класу з музичного мистецтва за О. Гайдамакою, Н. Лємєшевою - Мистецтво в житті людини

Безкоштовно

 «____»___________ 20___ року

Конспект уроку музичного мистецтва з використанням навчального посібника «Мистецтво – О. Гайдамака, Н. Лємєшева»

Урок №02. Мистецтво в житті людини

Мета: виховання в учнів емоційно-ціннісного ставлення до мистецтва та дійсності, розвиток мистецьких художніх інтересів, естетичних потреб; формування системи мистецької грамотності, яка відображає видову, жанрову, стильову специфіку і взаємодію мистецтв; розвиток умінь сприймання, інтерпретації та оцінювання творів мистецтва й художніх явищ; стимулювання здатності учнів до художньо-творчого самовираження в мистецькій діяльності, до здійснення мистецької комунікації; розвиток художніх мистецьких здібностей, креативного мислення, творчого потенціалу; формування потреби в естетизації середовища та готовності до участі в соціокультурному житті.

Очікувані результати: знає жанри музичного мистецтва. Досліджує палітру людських почуттів у творах музичного мистецтва. Розуміє актуальність класичної музики в усі часи.

Відчуває й описує музичні твори: В. А. Моцарт. Симфонія №40 (фрагмент), Й. С. Бах. Токката і фуга ре мінор у виконанні Ванесси Мей; С. Луньов. «Мардонги», О. Спіліоті. «Музичні портрети». «Вольфганг».

Виконує пісню «ДІЙ! МРІЙ!» Українська версія пісні Imagine Dragons "Believer" у виконанні хору «Кольорові ноти» (автор слів Світлана Малько).

 

Обладнання: мультимедійний комплект

 

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд3-4. Слово вчителя

Слайд5. Ознайомтесь з історією створення Симфонії №40 В. А. Моцарта.

Слайд6. Послухайте: Вольфганг Амадей Моцарт. Симфонія № 40.

Слайд7 Прослухайте: Йоганн Себастьян Бах. Токата і фуга ре мінор у виконанні Ванесси Мей.

Слайд8. Обговоріть.

Слайд9. Прослухайте: Йоганн Себастьян Бах. Токата і фуга ре мінор у виконанні Ванесси Мей.

Слайд10. Прослухайте: Святослав Луньов. «Мардонги».

Слайд11. Прослухайте: Олена Спіліоті. «Музичні портрети». «Вольфганг».

Слайд12. Обговоріть.

Слайд13-14. Музична грамотність

Слайд15. Обговоріть.

Слайд16. Online завдання

Слайд17. Ритмовправа Imagine Dragons «Believer».

Слайд18. Виконуємо пісню «ДІЙ! МРІЙ!» Imagine Dragons «Believer» (український текст Світлани Малько).

Слайд19. Гімнастика для очей

Слайд20. Поміркуйте над змістом вірша Олександра Підсухи. За бажання створіть реп-композицію. Придумайте ритмічний супровід. Чітко, з відповідною інтонацією презентуйте.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд21. Узагальнюємо, аргументуємо, систематизуємо

Підсумок

Слайд22-23. На дозвіллі…

Рефлексія

Слайд33. Рефлексія. “Плюс-мінус-цікаво”

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні