Каталог матеріалів

Урок №2 для 5 класу з курсу "Здоров’я, безпека та добробут" за О. Талгіною - Особистий і суспільний добробут

Безкоштовно

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку інтегрованого курсу «Здоров’я, безпека та добробут» за підручником Тагліна О.В. «Здоров’я, безпека та добробут» для 5 класу закладів загальної середньої освіти.

Урок № 2. Особистий і суспільний добробут.

Мета: ознайомити учнів з поняттям "особистий і суспільний добробут", вчити визначати характеристики особистого й суспільного добробуту, створювати схеми щодо різних видів добробуту міркувати над різноманітними життєвими ситуаціями, які відповідають основам добробуту; розширити їхні знання про фізичний та психологічний добробут, пояснити від чого залежить добробут, виховувати у них усвідомлення важливості здорового способу життя та забезпечення свого добробуту; вчити визначати свої потреби, бажання, інтереси та цілі, пояснювати, що є підґрунтям успішного майбутнього, закріпити вміння співпрацювати при обговоренні ситуацій, розвивати критичне мислення, уміння визначати достовірні джерела інформації з питань здоров’я.

Очікувані результати: учні усвідомлюють поняття " особистий і суспільний добробут", визначають характеристики особистого й суспільного добробуту; створюють схеми щодо різних видів добробуту міркувати над різноманітними життєвими ситуаціями, які відповідають основам добробуту; розширюють знання про фізичний та психологічний добробут, розуміють від чого залежить добробут, усвідомлюють важливісті здорового способу життя та забезпечення свого добробуту; вчаться визначати свої потреби, бажання, інтереси та цілі, пояснювати, що є підґрунтям успішного майбутнього, закріплюють вміння співпрацювати при обговоренні ситуацій, розвивають критичне мислення, уміння визначати достовірні джерела інформації з питань здоров’я.

Обладнання: мультимедійний комплект

 

Хід уроку

 Демонстрація навчальної презентації.

ОК (організація класу)

Слайд 2. Організація класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

Слайд 3. Емоційне налаштування «Шкала покращення настрою».

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 4. Перевірка домашнього завдання. Хмаринки думок.

Слайд 5. Актуалізація опорних знань.

Слайд 6. Повідомлення теми і мети уроку.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд 7. Поміркуйте й обговоріть ситуацію.

Слайд 8. Від чого залежить особистий і суспільний добробут?

Слайд 9. Правила обговорення ситуації.

Слайд 10-12. Пояснення вчителя.

Слайд 13. Робота в парах.

Слайд 14. Робота з підручником.

Слайд 15. Гімнастика для очей.

Слайд 16. Від чого залежить особистий добробут п’ятикласника / п’ятикласниці.

Слайд 17. Робота в парах.

Слайд 18. Робота з підручником.

Слайд 19. Рухлива вправа.

ЗВ (закріплення вивченого)

 Слайд 20. Як визначають рівень добробуту людей?

Слайд 21. Робота в групах

Слайд 22. Поділіться своїми думками

Слайд 23. Моделювання ситуації.

Підсумок

Слайд 24. Опорні точки.

Слайд 25. Знайдіть необхідну інформацію і дайте відповіді на запитання.

Слайд 26. Інтерактивна вправа.

Слайд 27. Домашнє завдання.

Рефлексія

Слайд 28. Рефлексія «Запитання від віртуального друга»

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні