Каталог матеріалів

Урок №19 для 1 класу з курсу "Я досліджую світ" за Бібік Н. М. - Дорога i транспорт.

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________ 20___ року

 

Конспект уроку інтегрованого курсу «Я досліджую світ» з використанням підручника для 1 класу закладів загальної середньої освіти (У 2-х частинах) Підручник: «Я досліджую світ. Автори: Н. Бібік, Г. Боднарчук (2018)»

 

Урок№19. Тема: Дорога i транспорт.

Очікувані результати: учні розрізняють види транспорту, можуть коротко розповісти про них; класифікують види транспорту; вміють безпечно поводитися на дорозі; знають номера телефонів екстрених служб і яку з екстрених служб потрібно викликати в тій чи іншій ситуації.

Мета:

формування предметних компетентностей:

ознайомити учнів із видами транспорту; вправляти дітей в умінні класифікувати транспорт за видами; сприяти розвитку мислення, мовлення, пам'яті, навичок безпечної поведінки на дорозі; виховувати повагу до людей, увагу, ввічливість.

формування ключових компетентностей:

компетентність у галузі природничих наук, техніки і технологій - формування допитливості, прагнення шукати і пропонувати нові ідеї, формувати припущення і робити висновки;

вміння вчитися – включатися в роботу відразу після вказівки вчителя, правильно висловлюватися, зосереджено слухати вчителя, відповідати на запитання, вчити застосовувати вивчені правила на практиці;

навчання впродовж життя – опанування умінь і навичок, необхідних для подальшого навчання, навчання працювати самостійно і в групі;

здоров'язбережувальна – правильно організовувати навчальну діяльність – змінювати види роботи, щоб запобігти втомлювальності учнів, формувати в учнів вміння активно рухатись під час фізкультхвилинки; дбайливе ставлення до власного здоров¢я і збереження здоров¢я інших людей.

інформаційно-комунікаційна компетентність: учні мають уміти шукати потрібні дані, організовувати, обробляти, аналізувати та оцінювати їх, а також продукувати і поширювати інформацію відповідно до своїх цілей. Ця здатність забезпечує школярам і вчителям можливість успішно продовжувати освіту впродовж усього життя, жити і працювати в інформаційному суспільстві.

 

Обладнання та наочність: підручники, мультимедійна презентація,

Хід уроку

Організаційно-мотиваційний етап

Слайд2. Створення позитивного психологічного клімату в класі.

Мотивація навчальної діяльності

Слайд3.

- Діти, з яким настроєм ви сьогодні прийшли на урок?

Слайд4. Ранкове коло.

Слайд 5. Ранкове коло. Гра «Коли ти народився» (з цеглинками ЛЕГО)

Слайд 6.Хвилинка фенологічних спостережень.

Актуалізація опорних знань

Слайд 7. Запам¢ятай!

Повідомлення теми і мети уроку

ІІІ. Вивчення нового матеріалу.

Робота з підручником.

Слайд 8. Розглянь малюнок.

Слайд 9. Мультфільм «Техніка та транспорт»

Слайд 10. Фізкультхвилинка для очей.

Слайд 11. Поміркуй.

Слайд 12. Чи знаєш ти цей вид транспорту?

Слайд 13. Відгадай загадку.

Слайд 14. Розгляньте малюнки.

Слайд 15. Розглянь малюнок.

Слайд 16. Фізкультхвилинка.

Слайд 17-18. Транспорт що плаває.

Слайд 19. Відгадай загадку.

Слайд 20. Хвилинка – цікавинка.

Слайд 21-23. Машини, які допомагають рятувати людей.

Слайд 24. Фізкультхвилинка для очей

Закріплення вивченого

Слайд 25- 28. Доповни речення.

Слайд 29.Запам¢ятай!

Робота в зошитах.

Слайд 30-32. Сторінка 32, Вправа 1.

Слайд 33. Сторінка 32, Вправа 2.

Слайд 34. Інтерактивне онлайн завдання.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні