Каталог матеріалів

Урок №15 для 1 класу з курсу "Я досліджую світ" за Бібік Н. М. - Дбай про свою поставу.

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________ 20___ року

 

Конспект уроку інтегрованого курсу «Я досліджую світ» з використанням підручника для 1 класу закладів загальної середньої освіти (У 2-х частинах) Підручник: «Я досліджую світ. Автори: Н. Бібік, Г. Боднарчук (2018)»

 

Урок№15. Тема: Дбай  про  свою  поставу.

Очікувані результати: учні розуміють що таке «постава», визначають значення правильної постави для здоров¢я людини; володіють навичками, що дозволяють зберегти правильну поставу.

Мета:

формування предметних компетентностей:

сформувати поняття «постава», визначити значення правильної постави для здоров’я людини, навчити перевіряти свою поставу; розвити важливі життєві навички, що дозволяють зберегти правильну поставу; виховувати бажання виконувати вправи для формування правильної постави та відповідальне ставлення до свого здоров’я.

формування ключових компетентностей:

інноваційність: відкритість до нових ідей, ініціювання змін  у близькому середовищі (клас, школа, громада тощо), формування знань,  умінь, ставлень, що є основою компетентнісного підходу, забезпечують  подальшу здатність успішно навчатися, провадити професійну діяльність,  відчувати себе частиною спільноти і брати участь у справах громади; здатність генерувати нові ідеї та втілювати їх у життя, нетрадиційно розв’язувати проблеми із застосуванням нестандартних форм мислення, а  також  творчих  здібностей,  діяти  в  нетипових  ситуаціях,  спроможність планувати,  організовувати  проєкти,  аналізувати,  спілкуватися,  опитувати, оцінювати, працювати самостійно і в групі (команді).

уміння вчитися: сприймати мету, яку ставить вчитель, відповідно до неї планувати, моделювати, прогнозувати і виконувати необхідні дії; вміти висловлювати рефлексивні й оцінні судження; контролювати й оцінювати свої результати; самоорганізовуватися до навчальної діяльності, будувати діалог, співпрацювати в парі та в групі, виконувати розумові операції й практичні дії;

вміння вчитися: включатися  в  роботу  відразу  після  вказівки вчителя, правильно висловлюватися, зосереджено слухати вчителя, відповідати на запитання, вчити застосовувати вивчені правила на практиці;

здоров'язбережувальна: правильно організовувати навчальну діяльність – змінювати види роботи, щоб запобігти втомлювальності учнів, формувати     в учнів вміння активно рухатись під час фізкультхвилинки;  дбайливе ставлення до власного здоров¢я і збереження здоров¢я інших людей;

 

 

Обладнання та наочність: підручники, мультимедійна презентація,

Хід уроку

 

Організаційно-мотиваційний етап

Слайд2. Створення позитивного психологічного клімату в класі.

Мотивація  навчальної  діяльності

Слайд3.

- Діти, з яким настроєм ви сьогодні прийшли на урок?

 

Слайд4. Ранкове коло.

Слайд 5. Ранкове коло. Вітання.

Слайд 6.Хвилинка фенологічних спостережень.

Актуалізація опорних знань

Слайд 7. Гра «Так чи ні»

Повідомлення теми і мети уроку 

ІІІ. Вивчення нового матеріалу.

Слайд 8. Дай відповідь на запитання.

Робота з підручником.

     Слайд 9-10.  Розглянь малюнки.

Слайд 11.  Поміркуй.

Слайд 12. Запам¢ятай!

Слайд 13. Поміркуй.

Слайд 14. Розглянь малюнки

     Слайд 15. Фізкультхвилинка.

     Слайд 16. Запам¢ятай!

Закріплення вивченого

2.Робота в зошитах.

Слайд 17. Сторінка 25, Вправа 1.

Слайд 18. Сторінка 25, Вправа 2.

Слайд 19. Перевір свою поставу.

Слайд 20. Розглянь малюнок.

      Рефлексія.

  • Рефлексія «Зірковий подіум». Обери своє місце на уроці.
Коментарі до даного матеріалу поки відсутні