Каталог матеріалів

Урок №7 для 2 класу курсу "Я досліджую світ" за О. Волощенко, О. Козак - Як правильно відпочивати, щоб відпочити?

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» за підручником «Я досліджую світ. Автори: О. Волощенко, О. Козак, Г. Остапенко» для 2 класу за програмою НУШ

Урок №7. Як правильно відпочивати, щоб відпочити.

Мета: ознайомити учнів із правилами корисного відпочинку; познайомити з уривком твору В. Нестайка «Як потрапити у Павутинію»; розвивати уміння слухати, аналізувати прочитане, робити висновки; вчити співвідносити літературний твір із власним життєвим досвідом; виховувати бажання вести здоровий спосіб життя; формувати негативне ставлення до залежності від комп’ютерних ігор та ґаджетів.

Очікувані результати: зможуть пояснювати, що таке відпочинок і чому він важливий; називати різні способи відпочинку; розрізняти активний та пасивний відпочинок; аналізувати власний день та планувати відпочинок; висловлювати власні потреби та пропозиції щодо відпочинку.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Посміхнімось у відповідь Сонечку та висловимо впевненість у собі і своїх знаннях.

Слайд3. Організація класу.

Слайд4. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд5. Гра «Що буває восени?».

Слайд6. Занурення в урок.

Слайд7-13. Гра «Корисно – шкідливо».

Слайд14. Гімнастика для очей.

Слайд15. Бесіда з учнями.

Слайд16. Робота в підручнику.

Слайд17. Обговорення прочитаного.

Слайд18. Що ти робиш для зняття втоми? Обери цеглинку “Лего”.

Слайд19. Вежа з цеглинок.

Слайд20. Фізкультхвилинка.

Слайд21-26. Читаємо твір «Як потрапити у Павутинію».

Слайд27. Пофантазуй.

Слайд28. Банка сили.

Слайд29. Вправа «Мікрофон». Поміркуй.

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні