Каталог матеріалів

Урок №6 для 3 класу інтегрованого курсу "Я досліджую світ" за Гільберг Т.Г. - Чи всі люди рівні. Що таке справедливість.

Безкоштовно

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника Автори: Т. Гільберг, С. Тарнавська, Л. Грубіян, Н. Павич» для 3 класу за програмою НУШ

Урок №6. Чи всі люди рівні. Що таке справедливість.

Мета: пригадати, які права мають діти; ознайомити учнів з поняттями «дискримінація», «стать», «справедливість», «цінність»; продовжувати формувати поняття впливу суспільних груп (дитячий колектив) на розвиток людини; закріпити знання щодо переваг доброго ставлення до інших на прикладах вияву таких якостей: чесність, доброзичливість, подільчивість, працьовитість, ввічливість на противагу хитрощам, байдужості, жадібності, лінощам, безкультурності; вчити демонструвати ставлення до приватної власності своєї та інших як до цінності; закріпити усвідомлення необхідності толерантних взаємин між людьми; формувати позитивне ставлення до навчання; виховувати дружні стосунки в класі, доброзичливе ставлення до учнів школи; розвивати увагу, мислення, мовлення.

Очікувані результати: знають, що всі люди рівні і мають однакові права; розуміють поняття «справедливість» як рівне і чесне ставлення до всіх; вміють наводити приклади справедливих і несправедливих ситуацій; формують позитивне ставлення до поваги та рівності у спілкуванні з іншими; усвідомлюють важливість справедливості для дружби та миру в колективі.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Організація класу.

Слайд3. Ранкове коло.

Слайд4. Фенологічні спостереження.

Слайд5. Як ви розумієте слова «рівність» і «справедливість»? Складіть з ними речення.

Слайд6-7. Слово вчителя.

Слайд8-9. Словничок.

Слайд10. Гімнастика для очей.

Слайд11. Поміркуй.

Слайд12. Робота з підручником.

Слайд13-16. Оберіть свою відповідь і театралізуйте відповідний сюжет.

Слайд17. Фізкультхвилинка.

Слайд18-19. Поміркуй.

Слайд20. Слово вчителя.

Слайд21. Словничок.

Слайд22. Поміркуймо.

Слайд23-24. Словничок.

Слайд25. Обговорення.

Слайд26-27. Робота в групах.

Слайд28. Висновок.

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Слайд29. Домашнє завдання.

Рефлексія

 

 

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні