Каталог матеріалів

Урок №5 для 3 класу інтегрованого курсу "Я досліджую світ" за Гільберг Т.Г. - Які в дітей права та обов’язки.

Безкоштовно

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника Автори: Т. Гільберг, С. Тарнавська, Л. Грубіян, Н. Павич» для 3 класу за програмою НУШ

Урок №5. Які в дітей права та обов’язки.

Мета: формувати уявлення про дружбу, правила знайомства та спілкування; учити знаходити спільну мову, уникати конфліктів, шукати компроміс; розвивати уміння слухати й підтримувати інших, працювати в групі; виховувати чуйність, щирість, готовність допомогти.

Очікувані результати: знають основні права дітей (право на освіту, гру, захист, повагу); розуміють поняття «права» та «обов’язки»; вміють наводити приклади власних прав і обов’язків; осмислюють важливість дотримання прав інших людей і виконання своїх обов’язків; формують відповідальне ставлення до своїх прав і обов’язків у повсякденному житті.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Організація класу.

Слайд3. Ранкове коло.

Слайд4. Фенологічні спостереження.

Слайд5. Пригадайте.

Слайд6. Слово вчителя.

Слайд7-9. Права та обов’язки учнів

Слайд10. Словничок.

Слайд11. Установіть відповідність між обов'язками дитини та їхніми тлумаченнями.

Слайд12. Гімнастика для очей.

Слайд13-19. Гра «Чарівна скринька».

Слайд20-22. Побесідуймо.

Слайд23. Слово вчителя.

Слайд24-25. Словничок.

Слайд26. Які права відрізняються в дітей та дорослих?

Слайд27. Фізкульхвилинка.

Слайд28-29. Поміркуйте.

Слайд30. Гра-вікторина «Мої права та обов'язки».

Слайд31. Обговорення.

Слайд32. Словничок.

Слайд33. «Пароль дружби».

Слайд34. Висновок.

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Слайд35. Домашнє завдання.

Рефлексія

 

 

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні