Каталог матеріалів

Урок №4 для 2 класу курсу "Я досліджую світ" за О. Волощенко, О. Козак - Як люди реагують на зміни?

Безкоштовно

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» за підручником «Я досліджую світ. Автори: О. Волощенко, О. Козак, Г. Остапенко» для 2 класу за програмою НУШ

Урок №4. Як люди реагують на зміни?

Мета: усвідомити, що зміни в житті відбуваються завжди; навчитися висловлювати свої емоції та пропонувати дії в різних ситуаціях; розвивати навички комунікації й емпатії; ознайомити учнів із твором Всеволода Нестайка; вчити виокремлювати головних героїв, описувати їхні вчинки; розвивати вміння аналізувати прочитане, робити висновки; виховувати чесність, дружбу, уміння допомагати одне одному.

Очікувані результати: зможуть пояснювати, що таке зміни у житті людини; називати різні реакції на зміни; висловлювати власні емоції у зв’язку зі змінами; працювати в групі та обговорювати думки інших; демонструвати емпатію та розуміння до реакцій інших людей.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкове коло.

Слайд3. Організація класу.

Слайд4. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд5-6. Бесіда.

Слайд7. Слово вчителя

Слайд8-12. Інтерактивна вправа «Коло змін»

Слайд13. Гімнастика для очей.

Слайд14. Висновок.

Слайд15. Розглянь світлини. Як називають таких людей?

Слайд16. Робота з підручником.

Слайд17. Побесідуймо.

Слайд18-20. Читаємо твір «Таємниче зникнення».

Слайд21. Фізкультхвилинка.

Слайд22-23. Читаємо твір «Таємниче зникнення».

Слайд24. Дай відповіді на запитання.

Слайд25. Інтеграція з іншими предметами.

Слайд26. Гра «Одним словом» .

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні