Інвентарна книга

Кабінет інформатики та інформаційно-комунікаційних технологій навчання №

Книга обліку

Коротка характеристика (може містити інформацію про кількість екземплярів, примірників, авторизацію, тощо)

Наказ МОН Про затвердження вимог до специфікації НКК

На виконання Державної програми „Інформаційні та комунікаційні технології в освіті і науці” на 2006-2010 роки”, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 07.12.2005 р. № 1153, спрямованої на створення умов для проведення єдиної технічної політики в галузі інформатизації навчальних закладів...

Положення про кабінет інформатики

Кабінет інформатики та інформаційно-комунікаційних технологій (далі - КІІКТ, кабінет) призначений для формування інформаційно-освітнього і культурного середовища, яке створюється з використанням апаратно-програмних засобів інформаційно-комунікаційних технологій та інших сучасних засобів навчання.

Положення про навчальні кабінети

Положення про навчальні кабінети (далі — кабінети) розроблено відповідно до Закону України "Про загальну середню освіту" та ін¬ших законодавчих актів України.

Правила користування кабінетом інф-ки учнями

Кабінет обладнано складними і дорогими технічними засобами, які вимагають акуратної роботи та бережливого ставлення, тому, заходячи до кабінету, слід одразу займати відведене місце, на виконувати ніяких дій з обладнанням без дозволу вчителя.

Manager
Цупа Василь
Відповім на Ваші запитання