Каталог матеріалів

Урок №29 для 3 класу з образотворчого мистецтва за Рублі - Весняні замальовки. Замальовка (начерк). Створення сюже­тної композиції «Весняні роботи»

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________.20___ року

Урок №29 Весняні замальовки. Замальовка (начерк). Створення сюже­тної композиції «Весняні роботи» (матеріали і техніка виконання за вибором)

Мета: ознайомити учнів з поняттям «Замальовка» (начерк) та правилами створення композиції пейзажу, вчити планово передавати простір; сприяти активному формуванню правильного кольоросприйняття; розвивати в учнів уміння аналізувати, порівнювати, узагальнювати; закріплювати навички лінійного малюнка;
виховувати в дітей гарний смак, акуратність, увагу; навчати міркувати, розвивати естетичне сприйняття навколишнього світу, стимулювати розвиток допитливості; виховувати любов до природи, бажання творити, цінувати та примножувати її красу.

Обладнання: мультимедійний комплект, ємність для води, фарби, олівці, фломастери

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

Слайд2. Послухайте вірш та налаштуйтеся на роботу

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд3. Відгадайте загадку

Слайд4. Весна все впевненіше крокує по землі. Ласкаво пригріває сонечко, природа оживає.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд5. Усе живе в очікуванні свята Благовіщення, адже за народним календарем цього дня весна остаточно перемагає зиму.

Слайд6. Саме воно відкриває весну й увесь цикл весняних церковних свят.

Слайд7. Селяни з особливою пошаною ставилися до Благовіщення, оскільки вважали, що «Бог у цей день благословляє всі рослини», а відтак великим гріхом було братися за будь-яку роботу.

Слайд8. Існує повір’я, що на Благовіщення навіть птиця не в’є гнізда.

Слайд9. Розгляньте твори. До якого жанру образотворчого мистецтва вони належать? Прослідкуйте, як змінюється колірна палітра весняних краєвидів

Слайд10. Художники, побачивши гарний пейзаж, можуть створювати замальовки

Слайд11. Фізкультхвилинка

Практична діяльність учнів

Слайд12-13. Правила безпеки на уроці образотворчого мистецтва

Слайд14. Виконайте сюжетну композицію «Весняні роботи». Розкажіть, що ви хочете зобразити. Де відбуватимуться події?

Слайд15. Правила створення композиції

Слайд16. Виконайте сюжетну композицію «Весняні роботи». Розкажіть, що ви хочете зобразити. Де відбуватимуться події?

Слайд17. Послідовність малювання сюжетної композиції «Весняні роботи»

Підсумок

Слайд18. Рухлива вправа

Слайд19. Продемонструйте власні малюнки

Слайд20. У вільну хвилинку

Рефлексія

Слайд21. Рефлексія. Вправа «Емоційна ромашка». Дай відповіді цеглинками LEGO

 

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні