Каталог матеріалів

Урок №22 для 3 класу з дизайну і технологій за Н. Морзе - Створення фігур з паперу за технологією паперкрафту.

 «____»___________.20___ року

Конспект до уроку дизайн та технології з використанням навчального посібника «Дизайн та технології» авторів Н. Морзе, О. Барна.

Урок №22. Створення фігур з паперу за технологією паперкрафту.

Очікувані результати: учень працює з ручними інструментами, дотримується безпечних прийомів праці та норм санітарії; виготовляє поетапно виріб за визначеною послідовністю; здійснює розмічання ліній на папері і картоні; дотримується послідовності виготовлення виробу з допомогою вчителя;

Мета: формування ключових та предметної проектно-технологічної компетентностей, необхідних для розв’язання життєвих проблем у взаємодії з іншими, культурного й національного самовираження. Виконання елементарних графічних зображень; читання інструкційних карток із зображеннями для поетапного виготовлення виробу.

Обладнання для учнів: розгортка «смішарика», ножиці, клей

Обладнання для вчителя: зразок тваринки з рухомими з’єднаннями, мультимедійне обладнання.

Хід уроку

Організація класу

Створення позитивного психологічного клімату класу.

Мотивація навчальної діяльності

Актуалізація опорних знань

Слайд3. Правила безпеки на уроках дизайну та технологій.

Повідомлення теми і мети уроку

Засвоєння нових знань

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд5. Погляньте на цю розгортку. Поміркуйте, що з неї можна утворити?

Слайд6. Паперкрафт – дивовижний стиль мистецтва.

Слайд7. Papercraft (паперкрафт) – це паперове моделювання, що також називаються «карткові моделі» або «папекура», це моделі зроблені в основному з листів твердого паперу, картону, кольорових листівок або пінопласту.

Слайд8. Мистецтво паперкрафту.

Слайд9. Відеодемонстрація практичного змісту уроку.

Слайд10. Фізкультхвилинка.

Слайд11-12. Інструктаж.

Практична діяльність учнів

Слайд13. Демонстрація інструкційної картки. Робота за поданим планом.

Демонстрація виробів

Слайд14. Виставка робіт (фотосесія).

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні