s1 s2 s3 s4 s5 s6
preload image preload image

№104 - Добір протилежних за значенням слів. Перетворення і списування тексту.

Перед завантаженням матеріалу познайомтесь з правилами використання - >>Читати тут<<
Для отримання даного матеріалу натисніть клавішу "Завантажити матеріал" котра знаходиться внизу сторінки.


Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________.20___ року

Конспект уроку української мови (письмо) з використанням навчального посібника «К. Пономарьова»

ІІ семестр

Урок №104.

Добір протилежних за значенням слів. Перетворення і списування тексту.

Мета: удосконалювати навичку письма; формувати уявлення про протилежні за значенням слова; вчити розпізнавати і добирати протилежні за значенням слова; розвивати вміння аналізувати й порівнювати значення слів, складати і записувати речення; виховувати спостережливість, уважність, підтримувати інтерес до навчання.

Обладнання:  мультимедійний комплект

Хід уроку

  1. ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

  1. МНД (мотивація навчальної діяльності)
  2. АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд2. Потренуйся писати букви і їх з’єднання.

  1. ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

      Слайд3. Ґаджик розсипав на малюнках слова, які мають протилежні значення. З’єднай їх лініями.

      Слайд4. Запиши пари з’єднаних на малюнках слів.

       Слайд5. Фізкультхвилинка.

      Слайд6. Прочитай речення. Знайди до виділених слів протилежні за значенням слова. Запиши утворені пари слів.

Слайд7. Рухлива вправа.

Слайд8. Прочитай текст. Заміни виділені слова на протилежні. Запиши утворений текст.

Слайд9. Родзинка пропонує гру «Скажи навпаки». Пограй у неї з друзями – один читає початок речення, а інший – продовжує його словом із протилежним значенням.

Слайд10. Родзинка пропонує позмагатись, хто швидше добере протилежне слово.

  1. ЗВ (закріплення вивченого)
  2. Підсумок
  3. Рефлексія


Натисніть тут для завантаження

Додати коментар


Захисний код
Оновити