s1 s2 s3 s4 s5 s6
preload image preload image

№062 - Дізнаємося про математичний вираз «різниця». Сума: а + b,   різниця: а – b.

Перед завантаженням матеріалу познайомтесь з правилами використання - >>Читати тут<<
Для отримання даного матеріалу натисніть клавішу "Завантажити матеріал" котра знаходиться внизу сторінки.


План-конспект уроку

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________.20___ року

Конспект уроку математики з використанням навчального посібника «С.О. Скворцова та О.В. Онопрієнко»

Урок №62.

Дізнаємося про математичний вираз «різниця». Сума: а + b,   різниця: а – b.

Мета: закріпити поняття більше на кілька одиниць і менше на кілька одиниць, відношення різницевого порівняння, збільшення або зменшення на кілька одиниць та їх схематичну інтерпретацію; вчити вживати у мовленні сполучення збільшити на кілька одиниць, зменшити на кілька одиниць; ознайомити з поняттям математичного виразу різниця; закріпити знання взаємозв'язку арифметичних дій додавання і віднімання, означення дії віднімання; удосконалювати навички додавання і віднімання чисел 1, 2, 0, віднімання однакових чисел. Розвивати в учнів логічне мислення шляхом виконання завдань з логічним навантаженням.

Обладнання:  мультимедійний комплект

Хід уроку

  1. ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

  1. МНД (мотивація навчальної діяльності)
  2. АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд2. Попрацюй із математичними матеріалами.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд3. Учень поклав на парту 6 жовтих квадратів, а червоних на 1 більше. Учениця поклала на парту 6 жовтих квадратів, а червоних на 2 менше. Що позначають відрізки на схемах? Скільки червоних квадратів поклав учень? поклала учениця? Склади відповідні рівності.

 Слайд4-5. До кожної схеми добери вираз.

Слайд6. Рухлива вправа.

 Слайд7. Кожне число збільш на 1; зменш на 1; збільш на 2; зменш на 2.

 Слайд8. Скільки стане об’єктів, якщо їх кількість на першому малюнку збільшити на 2? на другому малюнку зменшити на 2? на третьому – зменшити на 3? Запиши відповідні рівності.

Слайд9.  Графічна вправа.

Слайд10.  Фізкультхвилинка.

Слайд11-12.  Розбий вирази на дві групи. Спочатку усно знайди значення виразів на додавання, потім — на віднімання.

Слайд13.  Правила:

  • Якщо у виразі стоїть знак «+», то цей вираз – сума.
  • Якщо у виразі стоїть знак «-», то цей вираз – різниця.

Слайд14. Обчисли значення різниць.

Слайд15. Спочатку обчисли значення різниць, потім – значення сум.

Слайд16. Рухлива вправа.

Слайд17-18. До кожної схеми придумай запитання, склади рівність.

  1. ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд19. Оленка бігає швидше від Наталки, а Наталка швидше від Тетянки. Чи може Оленка наздогнати Тетянку?

Підсумок

  1. Рефлексія


Натисніть тут для завантаження

Додати коментар


Захисний код
Оновити