№016 - Працюємо з групою об’єктів

Перед завантаженням матеріалу познайомтесь з правилами використання - >>Читати тут<<
Для отримання даного матеріалу натисніть клавішу "Завантажити матеріал" котра знаходиться внизу сторінки.


План-конспект уроку

Нова українська школа - http://new.vsimppt.com.ua

«____»___________.20___ року

Конспект уроку математики з використанням навчального посібника «С.О. Скворцова та О.В. Онопрієнко»

<Урок №16.

Працюємо з групою об’єктів: об’єднуємо, вилучаємо. Об’єднати, вилучити

.

Мета: формувати в учнів розуміння сутності операції об'єднання двох скінченних множин без спільних елементів, сутності вилучення частини множини. Здійснювати підготовчу роботу для ознайомлення учнів із діями додавання і віднімання — вчити об'єднувати елементи двох предметних множин і перелічувати число елементів об'єднаної множини, вчити вилучати частину елементів предметної множини і перелічувати кількість елементів решти; формувати розуміння того, що в результаті об'єднання множин кількість елементів об'єднаної множини стає більше, а в результаті вилучення залишається менше, ніж було спочатку. Розвивати логічне мислення учнів шляхом формування прийомів розумових дій: аналізу, синтезу, порівняння, узагальнення, класифікації.

Обладнання:  мультимедійний комплект

Хід уроку

1.     ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

2.     МНД (мотивація навчальної діяльності)

3.     АОЗ (актуалізація опорних знань)

 Слайд2-3. Попрацюй з геометричними фігурами.

4.     ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд4. Об’єднати — це означає присунути, змішати, зсипати тощо.

Слайд5. Вилучити — це означає відсунути, відрізати, забрати, відсипати тощо.

Слайд6. Рухлива вправа.

Слайд7-9. Попрацюй з числами та кружками.

Слайд10-13. Подумай, яка дія зображена на малюнку (об’єднання чи вилучення)?

Слайд14. Фізкультхвилинка.

5.     ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд15. Поміркуй, які предмети об’єднували, а які — вилучали . Коли предметів стає більше? Коли стає менше?

Слайд16. Скільки пензлів у стаканчику справа? Скільки пензлів у  стаканчику зліва? Скільки всього пензлів? Як зробити так, щоб пензлів у стаканчиках було порівну?

6.     Підсумок

 Слайд17. Виконання інтерактивного завдання.

7.     Рефлексія



Натисніть тут для завантаження

{jcomments on}
Manager
Цупа Василь
Відповім на Ваші запитання