s1 s2 s3 s4 s5 s6
preload image preload image

№112 - Записуємо числа другого десятка. Розряди десятків,  розряди одиниць.

Перед завантаженням матеріалу познайомтесь з правилами використання - >>Читати тут<<
Для отримання даного матеріалу натисніть клавішу "Завантажити матеріал" котра знаходиться внизу сторінки.


Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________.20___ року

Конспект уроку математики з використанням навчального посібника «С.О. Скворцова та О.В. Онопрієнко»

Урок №112.

Записуємо числа другого десятка. Розряди десятків,  розряди одиниць.

Мета: актуалізувати вміння учнів додавати та віднімати круглі числа; утворювати числа другого десятка за допомогою намистин-одиниць і низок-десятків; актуалізувати терміни одноцифрове число, двоцифрове число; формувати знання про розряди десятки, одиниці; вчити учнів записувати числа другого десятка; знайомити зі способом утворення двоцифрових чисел із кількох десятків і кількох одиниць.

 

Обладнання:  мультимедійний комплект

Хід уроку

  1. ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

  1. МНД (мотивація навчальної діяльності)
  2. АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд2. Попрацюй із математичними матеріалами.

  1. ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд3.  Дізнайся, яке число одержимо в результаті виконання ланцюжка дій.

Слайд4.  Порівняй числа в кожному рядку; в кожному стовпчику.

Слайд5. Поясни, що означають цифри у записі двоцифрового числа.

Слайд6. Прочитай числа, записані в таблицях розрядів.

Слайд7. Рухлива вправа.

Слайд8. Полічи об’єкти й обведи відповідне число. Поясни його запис.

Слайд9. Міркуємо логічно.

Слайд10. Фізкультхвилинка.

Слайд11. Які числа відповідають «штангам»? Запиши їх у таблицю.

Слайд12. Запиши в таблиці числа:

  • 1 десяток і 5 одиниць;
  • 1 десяток і 1 одиницю;
  • 1 десяток і 7 одиниць;
  • 7 одиниць;
  • 1 десяток і 9 одиниць.
  • Тринадцять
  • шістнадцять

Слайд13. Рухлива вправа.

Слайд14. Запиши числа: чотирнадцять, три, дванадцять, вісімнадцять.

Слайд15. Познач кількість предметів числом.

  1. ЗМ (закріплення матеріалу)
  2. Підсумок

Виконання інтерактивного завдання.

  1. Рефлексія


Натисніть тут для завантаження

Додати коментар


Захисний код
Оновити