Каталог матеріалів

Урок №25 для 1 класу з "Я досліджую світ" за І. Грущинською - Яка їжа корисна, а яка — шкідлива?

«____»___________.20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника І. Грущинська, З. Хитра, І Дробязко.

Урок №25. Яка їжа корисна, а яка — шкідлива?

Мета: пояснити значення харчування для здоров'я; розширити уявлення про різноманітність харчових продуктів, вчити учнів розпізнавати корисні і шкідливі продукти і напої; пояснити, чому дітям потрібно вживати овочі, фрукти, молочні продукти щодня; викликати інтерес до продуктів, що містять вітаміни та прагнення до збереження власного здоров'я. Виховувати навички правильного здорового харчування.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкове коло.

Слайд3. Прослухайте вірш та налаштуймося на роботу.

Слайд4. Пригадай.

Слайд5. Поясни вислів.

Слайд6. Розглянь малюнки. Що порадить здоровий хлопчик, своєму хворому другові?

Слайд7. Поміркуй.

Слайд8. Запам’ятай.

Слайд9. Фізкультхвилинка.

Слайд10. Назви продукти, корисні для здоров’я. Доповни перелік.

Слайд11. Назви продукти, шкідливі для здоров’я. Доповни перелік.

Слайд12. Що вирости сильним і здоровим і розумним, слід пам’ятати прості правила.

Слайд13. Поміркуй.

Слайд14. Відгадай загадку.

Слайд15. Поміркуй, що таке салат?

Слайд16. Попроси дорослих навчити тебе готувати овочевий або фруктовий салат. Напиши або намалюй, з яких продуктів ти його приготуєш. Дай йому назву.

Слайд17. Що зображено на фото? Назви одним словом.

Слайд18. Що буде, якщо вживати тільки шкідливі продукти? Обведи букву біля свого припущення.

Слайд19. Гра «Країна здоров’яків»

Слайд20. Яку їжу ти обереш для себе. Чому? Поясни.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд21.Інтерактивне завдання.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні