Каталог матеріалів

Урок №43 для 7 класу з хімії за О.Г. Ярошенко - Виготовлення розчинів.

« »__________20____року

Конспект уроку з хімії з використанням навчально-методичного комплекту «Хімія 7 клас О.Г Ярошенко (підручник, навчальний зошит, методичний супровід для учителя).

Урок №43. Виготовлення розчинів.

Мета: формувати вміння розв’язувати розрахункові задачі; закріпити алгоритм розв’язування розрахункових задач; формувати навички учнів працювати з завданнями, вести розрахунки за формулами, розв’язувати задачі творчого рівня, використовуючи математичний апарат; виховувати вміння уважно читати умови задач, аналізувати їх, грамотно розв’язувати, застосовувати вміння й навички в нестандартних умовах.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Слайд 1-3. Повідомлення теми і мети уроку. Створення позитивного психологічного клімату класу.

ПДЗ (перевірка домашнього завдання)

Слайд 4. Робота в парах.

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 5. Бесіда з учнями.

Слайд 6. 100г розчину, де солі 5% змішали з 70г розчину, де солі 10%. Визначіть масову частку солі в новоутвореному розчині.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

Слайд 7. Кожен з нас вже може приготувати розчин певної концентрації, тобто з відомою масовою часткою розчиненої речовини. Такі розчини нам потрібні у кулінарії, в садівництві, в медицині.

ФВН (формування вмінь і навичок)

Слайд 8. Робота з підручником.

Слайд 9. Пригадай.

Слайд 10. Алгоритм приготування розчину.

Слайд 11. Робота з підручником.

Слайд 12. Техніка безпеки на уроках хімії.

Слайд 13. Використовуючи необхідний посуд та прилади приготуйте розчин кухонної солі масою 400 г з масовою часткою розчиненої речовини – 15 %.

Слайд 14. Проблемне питання.

Слайд 15. Приготувати розчин масою 80г з масовою часткою солі (Na2CO3) 15%.

Слайд 16. Робота в групах.

Слайд 17. Хвилинка-цікавинка.

Слайд 18. Перегляд відео.

Слайд 19. Асоціативний кущ.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 20. Online завдання.

Слайд 21. Метод «Незакінчене речення».

Слайд 22. Гімнастика для очей.

Слайд 23. Робота в парах.

Слайд 24. Додаткові завдання.

УСЗ (узагальнення і систематизація знань)

Слайд 25-26. Хімічні перегони.

Підсумок

Рефлексія

Домашнє завдання

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні