Каталог матеріалів

Урок №30 для 7 класу з хімії за О.Г. Ярошенко - Добування та збирання кисню. Поняття про каталізатори. Реакція розкладу.

« »__________20____року

Конспект уроку з хімії з використанням навчально-методичного комплекту «Хімія 7 клас О.Г Ярошенко (підручник, навчальний зошит, методичний супровід для учителя).

Урок №30. Добування та збирання кисню. Поняття про каталізатори. Реакція розкладу.

Мета: ознайомити учнів зі способами одержання кисню; навчити збирати та виявляти газувату речовину; ознайомити з типом реакції розкладу; дати поняття «каталізатор»; розвивати аналітичні здібності учнів; виховувати інтерес до дослідництва.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Слайд 1-3. Повідомлення теми і мети уроку. Створення позитивного психологічного клімату класу.

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 4. Бесіда з учнями.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

Слайд 5. Я внизу у тропосфері,

Залечу в іоносферу.

Мною дихать – всяк мастак

Називають мене як?

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд 6-7. Методи добування кисню.

Слайд 8. Хімічні факти.

Слайд 9. У лабораторії кисень зручніше добувати з тих його сполук, які при нагріванні легко розкладаються з виділенням кисню.

Слайд 10. Формування поняття «каталізатор».

Слайд 11. Як можна зібрати добутий кисень?

Слайд 12. Робота з підручником.

Слайд 13. Робота в зошиті.

Слайд 14. Формуємо висновки.

Слайд 15. Зберігання кисню.

Слайд 16. Проблемне запитання. Як довести, що газ, який виділився, є киснем, якщо він безбарвний та немає запаху?

Слайд 17. Перегляд відео.

Слайд 18. Формування поняття «реакція розкладу».

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 19 -20. Перевір свої знання.

Слайд 21. Робота в зошиті.

Слайд 22. Гімнастика для очей.

Слайд 23. Робота в групах.

Слайд 24. Робота з підручником.

Слайд 25. Робота в зошиті.

УСЗ (узагальнення і систематизація знань)

Слайд 26. Online завдання.

Слайд 27. Бесіда з учнями.

Слайд 28. Прийом «Вірю-не вірю».

Підсумок

Рефлексія

Домашнє завдання

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні