Каталог матеріалів

Урок №25 образотворчого мистецтва для 7 класу за Л.М. Масол, О.В. Гайдамакою - Дизайн масових заходів. Реклама, фірмовий стиль

 «____»___________ 20___ року

Конспект уроку образотворчого мистецтва з використанням навчального посібника «Мистецтво – Л. Масол, О. Гайдамака, Г. Кузьменко, Н. Лємешева»

Урок №25. Дизайн масових заходів. Реклама, фірмовий стиль

Дизайн реклами. Фірмовий. Шоу-бізнес

Сприймання: Дизайн оголошень про заходи, присвячені Т. Г. Шевченку; дизайн шоу на відкритті літньої Юнацької Олімпіади (Китай); реклама телешоу «Танцюють всі!»; вебсайт і рекламна продукція міжнародного фестивалю Children Kino Fest; вебсторінка сайту міжнародного фестивалю «Золотий лелека»

Розроблення фірмового стилю сувенірної продукції за мотивами української народної пісні

Мета: виховання в учнів емоційно-ціннісного ставлення до мистецтва та дійсності, розвиток мистецьких художніх інтересів, естетичних потреб; формування системи мистецької грамотності, яка відображає видову, жанрову, стильову специфіку і взаємодію мистецтв; розвиток умінь сприймання, інтерпретації та оцінювання творів мистецтва й художніх явищ; стимулювання здатності учнів до художньо-творчого самовираження в мистецькій діяльності, до здійснення мистецької комунікації; розвиток художніх мистецьких здібностей, креативного мислення, творчого потенціалу; формування потреби в естетизації середовища та готовності до участі в соціокультурному житті.

Обладнання: мультимедійний комплект, матеріали на вибір.

 

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд3. Слово вчителя

Слайд4. Розгляньте оголошення про заходи, присвячені Т. Г. Шевченку. Які елементи дизайну на запропонованих прикладах у підручнику вам даються естетично привабливими?

Слайд5. Слово вчителя

Слайд6. Розгляньте світлину. Яку роль для створення святкового настрою відведено кольору в дизайні Юнацької Олімпіади в Китаї?

Слайд7-9. Слово вчителя

Слайд10. Охарактеризуйте дизайн реклами. Що привертає увагу найбільше? Висловіть своє ставлення до роботи дизайнера.

Слайд11-14. Слово вчителя

Слайд15. Розгляньте зображення. Яка художньо-творча ідея реалізована в композиції рекламного плаката на світлині?

Слайд16-17. Слово вчителя

Слайд18. Розгляньте дизайн вебсайтів і реклами дитячих масових заходів.

Слайд19. Групова робота

Слайд20-21. Слово вчителя

Слайд22. Охарактеризуйте ознаки стилю дизайну, представленого на ілюстраціях. Поцікавтеся, чому саме такі кольори й візерунки застосували українські дизайнери, створюючи логотип конкурсу Євробачення 2017 — стилізоване намисто.

Слайд23. Розгляньте зразки елементів фірмового стилю Євробачення-2017 в Україні. Елементи якого декоративного розпису покладено в основу цього стилю дизайну Євробачення?

Слайд24-26. Слово вчителя

Слайд27. Гімнастика для очей

Практична діяльність учнів

Слайд28-30. Розробіть фірмовий стиль сувенірної продукції за мотивами української народної пісні. (За можливості використайте програму Microsoft Paint.)

Слайд31. Послідовність виконання

Слайд32. Продемонструйте власні роботи.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд33-35. Мистецька скарбничка

Слайд36. Узагальнюємо, аргументуємо, систематизуємо

Підсумок

Слайд37. Самостійне дослідження, медіапошук

Рефлексія

Слайд38. Рефлексія «Яблучний настрій». Обери емотикон, який відповідає твоєму настрою в кінці уроку

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні