Каталог матеріалів

Урок №20 для 7 класу з хімії за О.Г. Ярошенко - Визначення валентності елементів за формулами бінарних сполук.

« »__________20____року

Конспект уроку з хімії з використанням навчально-методичного комплекту «Хімія 7 клас О.Г Ярошенко (підручник, навчальний зошит, методичний супровід для учителя).

Урок №20. Визначення валентності елементів за формулами бінарних сполук.

Мета: продовжити формувати поняття «валентність» як основну властивість атома утворювати хімічні сполуки; навчити визначати валентність у формулах бінарних сполук. Встановити причинно-наслідкові зв’язки між місцем знаходження елементів у Періодичній системі хімічних елементів та їх валентностями; розвивати вміння працювати за аналогією та вміння робити логічні висновки. Сприяти вихованню любові до праці шляхом залучення всіх учнів до навчальної діяльності.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Слайд 1-3. Повідомлення теми і мети уроку. Створення позитивного психологічного клімату класу.

ПДЗ (перевірка домашнього завдання)

Слайд 4. Бесіда з учнями.

Слайд 5. Прийом «Лови помилку».

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 6. Продовжте речення.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

Слайд 7. Англійський хімік Едуард Франкленд у 1852 р. ввів поняття про зв’язуючи силу. Цю властивість атомів пізніше стали називати валентністю.

ФВН (формування вмінь і навичок)

Слайд 8-10. Робота в зошиті.

Слайд 11.Запам`ятай.

Слайд 12. Робота з підручником.

Слайд 13. Перевірте свої знання.

Слайд 14. Робота з номенклатурою речовин.

Слайд 15. Згадай: У формулах бінарних сполук сумарна валентність усіх атомів одного елемента завжди дорівнює сумарній валентності усіх атомів іншого елемента.

Слайд 16. Формуємо навички.

Слайд 17. Перегляд відео.

Слайд18-20. Робота в зошиті.

Слайд 21-22. Робота в зошиті.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 23.Тренувальні вправи.

Слайд 24. Гімнастика для очей.

Слайд 25.Тренувальні вправи.

УСЗ (узагальнення і систематизація знань)

Слайд 26. Робота в парах.

Слайд 27. Вправа «Порвана записка».

Підсумок

Рефлексія

Домашнє завдання

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні