Каталог матеріалів

Урок №20 образотворчого мистецтва для 7 класу за Л.М. Масол, О.В. Гайдамакою - Дизайн одягу, іграшок та сувенірів

 «____»___________ 20___ року

Конспект уроку образотворчого мистецтва з використанням навчального посібника «Мистецтво – Л. Масол, О. Гайдамака, Г. Кузьменко, Н. Лємешева»

Урок №20. Дизайн одягу, іграшок та сувенірів

Дизайн одягу. Імідж. Костюм. Сувенір

Сприймання: Традиційні костюми українського та японського народів; Пауль Янсон Морельсе. Портрет дівчинки, відомий як «Принцеса»; антикварні ляльки в скандинавських народних костюмах (кінець XIX ст.); сучасні іграшки

Розроблення ескізу дизайну екосумки

Мета: виховання в учнів емоційно-ціннісного ставлення до мистецтва та дійсності, розвиток мистецьких художніх інтересів, естетичних потреб; формування системи мистецької грамотності, яка відображає видову, жанрову, стильову специфіку і взаємодію мистецтв; розвиток умінь сприймання, інтерпретації та оцінювання творів мистецтва й художніх явищ; стимулювання здатності учнів до художньо-творчого самовираження в мистецькій діяльності, до здійснення мистецької комунікації; розвиток художніх мистецьких здібностей, креативного мислення, творчого потенціалу; формування потреби в естетизації середовища та готовності до участі в соціокультурному житті.

Обладнання: мультимедійний комплект, графічні матеріали.

 

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд3-4. Слово вчителя

Слайд5. Розгляньте картину Пауля Янсон Морельсе. Портрет дівчинки, відомий як «Принцеса».

Слайд6-7. Слово вчителя

Слайд8. Роздивіться силуети і проаналізуйте, як упродовж віків змінювався одяг (сукні, чоловічі костюми, капелюшки тощо).

Слайд9-14. Слово вчителя

Слайд15. Обговоріть.

Слайд16-20. Слово вчителя

Слайд21. Розгляньте фотографії маленьких власниць ляльок. Чим відрізняються старовинні й сучасні ляльки? А що в них спільного?

Слайд22. Слово вчителя

Слайд23-26. Хочу знати більше. З історії іграшки

Слайд27. Гімнастика для очей

Практична діяльність учнів

Слайд28. Розробіть ескіз дизайну екосумки.

Слайд29. Послідовність виконання

Слайд30. Продемонструйте власні роботи.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд31-34. Мистецька скарбничка

Слайд35. Узагальнюємо, аргументуємо, систематизуємо

Підсумок

Слайд36. Групова робота

Слайд37. Мистецький проєкт

Рефлексія

Слайд38. Рефлексія. “Плюс-мінус-цікаво”

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні