Каталог матеріалів

Урок №17 образотворчого мистецтва для 7 класу за Л.М. Масол, О.В. Гайдамакою - Дизайн і його види

Інформація відсутня

 «____»___________ 20___ року

Конспект уроку образотворчого мистецтва з використанням навчального посібника «Мистецтво – Л. Масол, О. Гайдамака, Г. Кузьменко, Н. Лємешева»

Урок №17. Дизайн і його види

Дизайн. Композиція. Промисловий дизайн. Дизайн середовища. Артдизайн

Сприймання: Еволюція форми виробу під впливом нових технологій та матеріалів; обкладинки журналів; телефонна будка; Карвінг; роботи Джозефа Барбаччі

Створення абстрактної композиції для декору предметів (ліплення пластиліновими джгутиками)

Мета: виховання в учнів емоційно-ціннісного ставлення до мистецтва та дійсності, розвиток художніх інтересів, естетичних потреб; формування системи художніх знань, яка відображає видову специфіку і взаємодію мистецтв; розвиток умінь сприймання, інтерпретації та оцінювання творів мистецтва й художніх явищ; стимулювання здатності учнів до художньо-творчого самовираження, до діалогу; розвиток художніх здібностей, креативного мислення; формування потреби в естетизації середовища та готовності до участі в соціокультурному житті.

Обладнання: мультимедійний комплект, пластилін, інструменти для роботи з пластичними матеріалами.

 

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд3-5. Слово вчителя

Слайд6. Обговоріть.

Слайд7-12. Слово вчителя

Слайд13. За допомогою ілюстрацій назвіть сфери життєдіяльності, які охоплює мистецтво дизайну.

Слайд14. Слово вчителя

Слайд15-17. Розгляньте еволюцію форми виробу під впливом нових технологій та матеріалів.

Слайд18. Обговоріть.

Слайд19-27. Слово вчителя

Слайд28-29. Хочу знати більше. Секрети композиції

Слайд30. Визначте, яка з композицій є динамічною (статичною), яка контрастною за кольором, яка ритмічною?

Слайд31-34. Хочу знати більше. Секрети композиції

Слайд35. Гімнастика для очей

Практична діяльність учнів

Слайд36-37. Уявіть себе дизайнерами і створіть абстрактну композицію для декору предметів (ліплення пластиліновими джгутиками).

Слайд38. Послідовність виконання

Слайд39. Продемонструйте власні роботи.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд40-41. Мистецька скарбничка

Слайд42. Узагальнюємо, аргументуємо, систематизуємо

Підсумок

Слайд43. Фантазуємо, експериментуємо, діємо

Рефлексія

Слайд44. Оцініть роботу за допомогою фразеологізмів

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні