Каталог матеріалів

Урок №4 музичного мистецтва для 7 класу за Л.М. Масол, О.В. Гайдамакою - Нове життя народних мелодій в інструментальній музиці

 «____»___________ 20___ року

Конспект уроку музичного мистецтва з використанням навчального посібника «Мистецтво – Л. Масол, О. Гайдамака, Г. Кузьменко, Н. Лємешева»

Урок №04. Нове життя народних мелодій в інструментальній музиці

Фантазія (варіації), рапсодія, фольк

Сприймання: Лев Ревуцький. Симфонія № 2 мі мажор (фрагменти); Мирослав Скорик. «Карпатський» концерт для оркестру (фрагмент)

Виконання: «Вишиваночка» Слова і музика Наталії Май»

Мета: виховання в учнів емоційно-ціннісного ставлення до мистецтва та дійсності, розвиток мистецьких художніх інтересів, естетичних потреб; формування системи мистецької грамотності, яка відображає видову, жанрову, стильову специфіку і взаємодію мистецтв; розвиток умінь сприймання, інтерпретації та оцінювання творів мистецтва й художніх явищ; стимулювання здатності учнів до художньо-творчого самовираження в мистецькій діяльності, до здійснення мистецької комунікації; розвиток художніх мистецьких здібностей, креативного мислення, творчого потенціалу; формування потреби в естетизації середовища та готовності до участі в соціокультурному житті.

Обладнання: мультимедійний комплект

 

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд3-6. Слово вчителя Пригадайте.

Слайд7. Прослухайте: Лев Ревуцький. Симфонія № 2 мі мажор (фрагменти).

Слайд8. Обговоріть.

Слайд9-14. Портрет митця

Слайд15-19. Слово вчителя

Слайд20. Прослухайте: Мирослав Скорик. «Карпатський» концерт для оркестру (фрагмент).

Слайд21. Обговоріть.

Слайд22. Порівняйте настрої прослуханої музики з картиною.

Слайд23. Гімнастика для очей

Слайд24. Виконуємо пісню «Вишиваночка»

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд25-26. Мистецька скарбничка

Слайд27. Узагальнюємо, аргументуємо, систематизуємо

Підсумок

Слайд28. Фантазуємо, експериментуємо, діємо

Рефлексія

Слайд29. Рефлексія. “Плюс-мінус-цікаво”

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні