Каталог матеріалів

Урок №1 образотворчого мистецтва для 7 класу за Л.М. Масол, О.В. Гайдамакою - Петриківський розпис — мистецький символ України

Безкоштовно

 «____»___________ 20___ року

Конспект уроку образотворчого мистецтва з використанням навчального посібника «Мистецтво – Л. Масол, О. Гайдамака, Г. Кузьменко, Н. Лємешева»

Урок №01. Петриківський розпис — мистецький символ України Декоративно-ужиткове мистецтво. Стилізація.

Сприймання: Творчі доробки. Символіка кольорів.

Малюнок вертикальної декоративної композиції за мотивами петриківського розпису для чохла мобільного телефону (гуаш).

Мета: виховання в учнів емоційно-ціннісного ставлення до мистецтва та дійсності, розвиток художніх інтересів, естетичних потреб; формування системи художніх знань, яка відображає видову специфіку і взаємодію мистецтв; розвиток умінь сприймання, інтерпретації та оцінювання творів мистецтва й художніх явищ; стимулювання здатності учнів до художньо-творчого самовираження, до діалогу; розвиток художніх здібностей, креативного мислення; формування потреби в естетизації середовища та готовності до участі в соціокультурному житті.

Обладнання: мультимедійний комплект, гуаш.

 

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд3. Пригадайте.

Слайд4-15. Слово вчителя

Слайд16. Обговоріть.

Слайд17. Визначте композиційний центр декоративних розписів, представлених на ілюстраціях, і художні засоби, за допомогою яких досягається виразність композиції.

Слайд18-20. Портрет митця

Слайд21. Вправа. Потренуйтеся виконувати традиційні елементи «петриківки».

Слайд22. Гімнастика для очей

Практична діяльність учнів

Слайд23. Мистецькі поради

Слайд24. Намалюйте вертикальну декоративну композицію за мотивами петриківського розпису для чохла мобільного телефону (гуаш).

Слайд25. Послідовність виконання

Слайд26. Продемонструйте власні роботи.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд27-28. Мистецька скарбничка

Слайд29. Узагальнюємо, аргументуємо, систематизуємо

Підсумок

Слайд30. Фантазуємо, експериментуємо, діємо

Рефлексія

Слайд31. Оцініть роботу за допомогою фразеологізмів

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні