Каталог матеріалів

Урок №49-50 з географії для 7 класу. Г. Довгань - Водні ресурси. Людина і гідросфера.

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку «Географія»  за модельною навчальною програмою «Географія. 6-9 класи» для закладів загальної середньої освіти (автори Запотоцький С.П., Карпюк Г.І., Гладковський Р.В., Довгань А.І., Совенко В.В., Даценко Л.М., Назаренко Т.Г., Гільберг Т.Г., Савчук І.Г., Нікитчук А.В.,  Яценко В.С., Довгань Г.Д., Грома В.Д., Горовий О.В.)та з урахуванням концепції підручника «Географія. підручник для 6 класу закладів загальної середньої освіти» (автор Довгань Г. Д.)

Урок № 49-50.Вода  — скарб Землі. Водні ресурси. Людина і    гідросфера

Мета:  дати учням уявлення про різноманітні аспекти гідросфери, включаючи водні ресурси, водні тіла та їх роль у природі та житті людини; допомогти зрозуміти важливість ефективного використання водних ресурсів та навчити методам економії води в побуті та повсякденному житті, спільно створити пам'ятку, яка міститиме правила безпеки в умовах водних катастроф та рекомендації щодо економії води, яку потім можна буде поширити серед широкого загалу; обмінятися досвідом економії води в родині; збагатити знання учнів про гідросферу та правила безпечної поведінки, але й практична складова, що виражається у створенні корисної пам'ятки та популяризації культури економії води.

Очікуванні результати:  учні розуміють, як їхні дії впливають на гідросферу та як гідросфера впливає на них; здійснюють ефективне використання води в побуті та інших сферах життя, враховуючи економічні та екологічні аспекти; застосовують знання та навички, отримані під час уроку, у реальних ситуаціях небезпеки, що пов'язані з водою; пропагують серед своїх родин, друзів та інших осіб правила безпечної поведінки в умовах водних катастроф та небезпек; краще розуміють важливість економії води, знання про безпечну поведінку в умовах водних небезпек та навички дії в екстремальних ситуаціях.

Обладнання:  мультимедійний комплект

Хід уроку

І. Вступна частина

Слайд 2. Організація класу.

Слайд 3. Передмова.

Слайд 4. Повідомлення теми уроку.

Слайд 5. Мотивація навчальної діяльності. Ви відкриєте для себе.

ІІ. Основна частина

Слайд 6. Водні ресурси.

Слайд 7. Вода.

Слайд 8. Людина і гідросфера.

Слайд 9. Пізнаємо більше.

Слайд 10. Зростання споживання води.

Слайд 11. Витрати води на виробництві.

Слайд 12. Загроза водним ресурсам – забруднення.

Слайд 13. Пізнаємо більше.

Слайд 14. Гімнастика для очей.

Слайд 15. Як зберегти та захистити водні ресурси.

Слайд 16. Як зберегти воду.

Слайд 17. Як зберегти воду.

Слайд 18. Вода – це скарб.

Слайд 19. Пізнаємо більше.

Слайд 20. Мої нотатки.

ІІІ. Заключна частина

Запитання і завдання

Слайд 22. Мої враження.

Слайд 23-25. Робота в групі.

Слайд 26. Перевірте та оцініть себе.

Слайд 27-30. Оберіть, що вам цікаво.

Слайд 31. Мої географічні дослідження.

Підсумок.

Рефлексія.

Слайд 32. Вправа «Плюс – мінус – цікаво».

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні