Каталог матеріалів

Урок №45-47 з курсу "Довкілля" для 6 класу за О. Григорович - Презентація довгострокових проєктів, виконаних за період з початку навчального року.

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку за підручником «Довкілля: підручник інтегрованого курсу для 6-го класу ЗЗСО». Автори: О. Григорович, Ю. Болотіна, М. Романов, для 6 класу закладів загальної середньої освіти за програмою НУШ

Урок №45-47. Презентація довгострокових проєктів, виконаних за період з початку навчального року.

Мета: надати учням можливість представити результати своїх довгострокових проєктів, виконаних з початку навчального року; оцінити якість виконання проєктів, обговорити методи та підходи, використані учнями, а також провести аналіз досягнень та недоліків; сприяти розвитку навичок публічних виступів, вміння представити свою роботу перед аудиторією та відповісти на запитання; створити можливість для учнів отримати конструктивний зворотний зв'язок від вчителя та однокласників, щоб покращити свої навички у майбутніх проєктах.

Очікуванні результати: учні зможуть чітко та структуровано представити свої проєкти, пояснити мету, процес виконання, використані методи та отримані результати; оцінити свої досягнення та виявити області для вдосконалення; навчаться аналізувати роботи своїх однокласників, давати конструктивні відгуки та пропозиції щодо покращення; підвищать рівень впевненості при публічних виступах, вміння вести діалог, аргументувати точку зору та відповідати на запитання аудиторії; отримають нові знання та ідеї від презентацій своїх однокласників, що може стимулювати їх до нових проєктів та досліджень; будуть більше мотивовані до виконання наступних проєктів та вдосконалення своїх навичок.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 2. Організація класу.

Слайд 3. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд 4-5. Проєкт 1. Вирощування кристалів та дослідження впливу різних умов (температура та вологість) на швидкість їх зростання.

Слайд 6-8. Хід роботи.

Слайд 9. Запам’ятай.

Слайд 10. Перегляд відео по вирощуванню кристалів.

Слайд 11. Запитання від вчителя.

Слайд 12. Гімнастика для очей.

Слайд 13-14. Проєкт 2. Вимірювання вологості повітря власноруч виготовленим гігрометром

Слайд 15-17. Хід роботи.

Слайд 18. Перегляд відео.

Слайд 19. Запитання від вчителя.

Слайд 20. Складання рози вітрів місцевості.

Слайд 21. Проєкт 4. Підготовка та проведення агітаційних заходів щодо запобігання викидання побутових хімічних джерел електричного струму (батарейок) та їх утилізації.

Слайд 22-25. Хід роботи.

Слайд 26. Приклади оформлення проєкту.

Слайд 27-28. Проєкт 5. Вимірювання об’єму легень власноруч виготовленим спірометром.

Слайд 29-31 Хід роботи.

Слайд 32. Перегляд відео по вирощуванню кристалів.

Слайд 33. Запитання від вчителя.

Слайд 34. Проєкт 6. Дослідження бактеріального забруднення побутових предметів порівнянням кількості колоній, що виросли на поживному середовищі з перенесеними бактеріями з різних предметів.

Слайд 35-37. Хід роботи.

Слайд 38. Запитання від вчителя.

Слайд 39-41. Проєкт 7. Підготовка та проведення агітаційних заходів щодо розвінчання міфів про вакцинацію, а також про антинаукові способи лікування, зокрема гомеопатію.

Слайд 42. Приклад оформлення рекламного банеру.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні