Каталог матеріалів

Урок №33 для 5 класу з курсу "Здоров’я, безпека та добробут" за Н. Гущина - Я в команді. Спільна діяльність у групі для досягнення результату.

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку інтегрованого курсу за підручником «Здоров’я, безпека та добробут». Автори: Гущина Н.І., Василашко І.П. для 5 класу за програмою НУШ

Урок №033. Я в команді. Спільна діяльність у групі для досягнення результату.

Мета: розглянути стосунки між людьми та спільну діяльність у групі; охарактеризувати взаємовплив емоційних станів, переконань, поведінки всіх учасників/учасниць спільної діяльності; різні ролі в груповій роботі.

Очікувані результати: учень бере участь у груповій роботі, враховуючи індивідуальні особливості і потреби; розуміє взаємовплив емоційного стану, переконань, поведінки всіх учасників спільної діяльності; виконує різні ролі в груповій роботі; встановлює нові контакти та ефективно співпрацює для досягнення результату.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Слайд 2. Організація класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

Слайд 3-6. Вправа «Вітання». Вчитель говорить – діти відтворюють слова рухами.

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 7. Робота за підручником.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 8. Дай відповіді на запитання.

Слайд 9. Ознайомся з інформацією щодо ефективної командної роботи.

Слайд 10. Переглянь відео.

Слайд 11. Дай відповіді на запитання.

Слайд 12. Гімнастика для очей.

Слайд 13. Визначте, на яких етапах командної взаємодії перебувають учні 5–Б класу, які об’єдналися у групи по 4–5 осіб для роботи над своїми проєктами.

Слайд 14. Коли так говорять? Поясни наведені вислови.

Слайд 15. Візьміть участь в акції «Твори добро!» Реалізуйте проєкт та презентуйте його результати. Для цього об’єднайтеся у групи, придумайте для них назви, пригадайте й обговоріть правила роботи в команді та дійте за кроками.

Слайд 16. Гімнастика для очей.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 17. Склади сенкан до слів команда.

Слайд 18. Вправа «Трибуна думок».

Слайд 19. Придумай добрий вчинок щодо повторного використання речей, які наведено на малюнку. Чи можеш ти втілити його в життя самотужки, чи тобі потрібна допомога?

Слайд 20. Зроби висновки.

Підсумок

Слайд 21. Домашнє завдання.

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні