Каталог матеріалів

Урок №32 з музичного мистецтва для 1 класу за Калініченко О. В. - Свято мистецтва

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку музичного мистецтва з використанням навчального посібника «Мистецтво – О.В. Калініченко

Урок №32-33. Свято мистецтва. Перевір себе

Підсумковий урок. Узагальнення. Відповіді на запитання і завдання.

СМ: слухання музичних творів (на вибір учителя та за бажанням учнів).

ХТД: створення програми уроку-концерту. Урок-концерт: музичні твори на вибір учителя та учнів.

Мета: ознайомити учнів з мистецтвом різних країн; розвивати навички хорового співу, почуття ритму, вміння слухати музичні твори, розширювати загальний кругозір; виховувати ціннісне ставлення до інструментальної музики, культуру сприймання і виконання музики.

Очікувані результати: здобувач освіти називає музичні інструменти, виділяє з них народні; називає види танців; добирає музику до картин; називає види театрів; розрізняє терміни різних видів мистецтва; бере участь у колективній музичній творчості.

Формування ключових компетентностей:

екологічної: спостереження, дослідження і відтворення довкілля та явищ природи засобами мистецтва;

уміння вчитися: формування уміння визначати власні художні інтереси, досягнення і потреби; прагнення доцільно використовувати свій час для пізнання, сприймання, творення мистецтва;

громадянської та соціальної: співпраці з іншими, використання мистецтва для отримання задоволення (впливу на власний емоційний стан).

Обладнання: мультимедійний комплект

 

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

Слайд2. Послухайте вірш та налаштуйтесь на роботу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд3. Звернення королеви Мелодії

Слайд4. Визначте, у якому королівстві – Співучих мелодій чи Танцювальних ритмів – живуть ці музичні твори.

Слайд5. За словами з пісні пригадайте її назву, та заспівайте.

Слайд6. Виконання пісні «Фізкультхвилинка»

Слайд7. За словами з пісні пригадайте її назву, та заспівайте.

Слайд8. Виконання пісні «Повертайся, ластівко»

Слайд9. За словами з пісні пригадайте її назву, та заспівайте.

Слайд10. Виконання пісні «Зайчик і лисичка»

Слайд11. За словами з пісні пригадайте її назву, та заспівайте.

Слайд12. Виконуємо пісню «Букварик».

Слайд13. Фізкультхвилинка

Слайд14. Назвіть музичні інструменти, зображені на ілюстраціях.

Слайд15. Пригадайте, з чого складається балет.

Слайд16-17. Розкладіть слова у відповідні мистецькі скриньки.

Слайд18. Гімнастика для очей

Слайд19. Влаштуйте концерт із улюблених вивчених пісень.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Слайд20. Рефлексія «Емоційна ромашка». Оберіть відповідну цеглинку LEGO

 

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні