Каталог матеріалів

Урок №28 з музичного мистецтва для 6 класу. О. Гайдамака, Н. Лємєшева - Побутові сюжети в мистецтві (продовження) (с. 106-107)

 «____»___________ 20___ року

Конспект уроку музичного мистецтва з використанням навчального посібника «Мистецтво – О.В. Гайдамака, Н.А. Лємешева»

Урок №28. Побутові сюжети в мистецтві (продовження)

Сприймання: Бал з к/ф «Марія Антуанетта». Г. Ф. Гендель. «Музика на воді». Ч. 2. «Менует». Й. Штраус. Вальс «На прекрасному голубому Дунаї». Віденський бал. Танго. Самба. Чемпіонат світу з латиноамериканських танців.

Виконання: «Веснянка» (муз. В. Філіпенка, сл. А. Новгородського)

Мета: виховання в учнів емоційно-ціннісного ставлення до мистецтва та дійсності, розвиток мистецьких художніх інтересів, естетичних потреб; формування системи мистецької грамотності, яка відображає видову, жанрову, стильову специфіку і взаємодію мистецтв; розвиток умінь сприймання, інтерпретації та оцінювання творів мистецтва й художніх явищ; стимулювання здатності учнів до художньо-творчого самовираження в мистецькій діяльності, до здійснення мистецької комунікації; розвиток художніх мистецьких здібностей, креативного мислення, творчого потенціалу; формування потреби в естетизації середовища та готовності до участі в соціокультурному житті.

Обладнання: мультимедійний комплект

 

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд3. Поміркуйте.

Слайд4. Слово вчителя

Слайд5. Прогляньте: Бал з к/ф «Марія Антуанетта».

Слайд6. Прогляньте: Георг Фрідріх Гендель. «Музика на воді». Ч. 2. «Менует».

Слайд7. Прогляньте: Йоганн Штраус. Вальс «На прекрасному голубому Дунаї».

Слайд8. Прогляньте: Віденський бал.

Слайд9. Обговоріть.

Слайд10. Розгляньте зображення.

Слайд11-12. Слово вчителя

Слайд13. Запам’ятайте.

Слайд14-15. Хореографічна грамота

Слайд16. Європейська програма

Слайд17. Латино-американська програма

Слайд18. Прогляньте: Танго

Слайд19. Прогляньте: Самба.

Слайд20. Прогляньте: Чемпіонат світу з латиноамериканських танців.

Слайд21. Обговоріть.

Слайд22. Вкажіть засоби виразовості хореографії, які яскраво проявляються в бальних танцях.

Слайд23. Гімнастика для очей 

Слайд24-25. Слово вчителя

Слайд26. Прогляньте: Руханка. Just Dance Kids.

Слайд27. Прогляньте: Танець у виконанні гурту «Kris Kross».

Слайд28. Обговоріть.

Слайд29. Виконуємо пісню «Веснянка» (музика Віталія Філіпенка, слова Анатолія Новгородського).

Слайд30. Придумайте танцювальні рухи, виконай з ними пісню.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд31. Підсумовуємо вивчене.

Підсумок

Рефлексія

Слайд32. Рефлексія «Запитання від віртуального друга»

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні