Каталог матеріалів

Урок №27-28 для 5 класу з курсу "Здоров’я, безпека та добробут" за Н. Гущина - Культура споживання. Взаємозв’язок між потребами людини та обмеженістю ресурсів.

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку інтегрованого курсу за підручником «Здоров’я, безпека та добробут». Автори: Гущина Н.І., Василашко І.П. для 5 класу за програмою НУШ

Урок №027-28. Культура споживання. Повторна переробка вторинної сировини.

Мета: сформувати уявлення про повторну переробку вторинної сировини; формувати знання про сталий розвиток, ресурси, їх обмеженість; наголосити на необхідності ощадного ставлення та потребі повторного використання ресурсів для здоров’я, безпеки і добробуту; вчити правилам заощадження; розвити здібності невербального спілкування дітей; розвивати соціальні навички спілкування.

Очікувані результати: учень аналізує взаємозв’язок між потребами людини та обмеженістю ресурсів; обґрунтовує обмеженість ресурсів; визначає потребу ощадливого використання ресурсів і повторної переробки вторинної сировини; відбирає ресурси для повторної переробки; доводить, що здоров’я, безпека і добробут є підґрунтям успішного майбутнього; виявляє зацікавлення до тривалої систематичної діяльності (хобі, спорт, мистецтво, навчання тощо) та наполегливість у досягненні мети; розуміє перспективність своєї діяльності для успішного майбутнього; визначає цілі власної діяльності і стратегії їх досягнення.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Слайд 2. Організація класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

Слайд 3. Організація класу. Емоційне налаштування.

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 4. Вправа на знайомство.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 5. Переглянь відео. Дізнайся з відео, як сортуються та переробляються комбіновані упаковки.

Слайд 6. Дай відповіді на запитання.

Слайд 7. Гімнастика для очей.

Слайд 8. Прочитай, розглянь схеми про сортування сміття.

Слайд 9. Дай відповіді на запитання.

Слайд 10. Виконай онлайн-вправу для набуття практичних навичок у сортуванні сміття.

Слайд 11. Гімнастика для очей.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 12-13. Переглянь відео.

Слайд 14. Розв’яжи задачу та поясни, чому сортування сміття приносить вигоду мешканцям будинку.

Слайд 15. Обміркуй вислови однолітків. Чи можеш ти сказати те саме про себе? Що тобі вдається добре? Над чим тобі ще треба попрацювати?

Слайд 16. Надихнись ідеєю з відео та за підтримки дорослих сплануй і проведи акцію на вибір.

Слайд 17. Надихнись ідеєю з відео та за підтримки дорослих сплануй і проведи акцію на вибір.

Підсумок

Слайд 18. Домашнє завдання.

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні