Каталог матеріалів

Урок №21 з музичного мистецтва для 6 класу. О. Гайдамака, Н. Лємєшева - Герої міфів у мистецтві (с. 78-79)

 «____»___________ 20___ року

Конспект уроку музичного мистецтва з використанням навчального посібника «Мистецтво – О.В. Гайдамака, Н.А. Лємешева»

Урок №21. Герої міфів у мистецтві

Сприймання: Д. Фіхтер. «Фараон Рамзес II»; «Принц Єгипту». М/ф «Принц Єгипту» (фрагмент). Г. Циммер / С. Шварц. Оркестрове попурі з - музики до мультфільму «Принц Єгипту». М/ф «Мистецтво Стародавнього Єгипту» (серія «Уроки тітоньки Сови»)

Розучування: «Фараон» (муз. А. Олейнікової, сл. Н. Іванової-Ткаченко)

Мета: виховання в учнів емоційно-ціннісного ставлення до мистецтва та дійсності, розвиток мистецьких художніх інтересів, естетичних потреб; формування системи мистецької грамотності, яка відображає видову, жанрову, стильову специфіку і взаємодію мистецтв; розвиток умінь сприймання, інтерпретації та оцінювання творів мистецтва й художніх явищ; стимулювання здатності учнів до художньо-творчого самовираження в мистецькій діяльності, до здійснення мистецької комунікації; розвиток художніх мистецьких здібностей, креативного мислення, творчого потенціалу; формування потреби в естетизації середовища та готовності до участі в соціокультурному житті.

Обладнання:  мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд3. Поміркуйте.

Слайд4-5. Слово вчителя

Слайд6. Послухайте: Дерек Фіхтер. «Фараон Рамзес II».

Слайд7. Послухайте: Дерек Фіхтер. «Принц Єгипту».

Слайд8. Обговоріть.

Слайд9. Порівняйте зображення жінок на стінописах Давнього Єгипту.

Слайд10. Прогляньте: М/ф «Принц Єгипту» (фрагмент).

Слайд11. Послухайте: Ганс Циммер / Стівен Шварц. Оркестрове попурі з —музики до мультфільму «Принц Єгипту».

Слайд12. Обговоріть.

Слайд13. Прогляньте: М/ф «Мистецтво Стародавнього Єгипту» (серія «Уроки тітоньки Сови»).

Слайд14. Розшифруй текст, уставляючи у слова назви нот.

Слайд15. Розгляньте світлини.

Слайд16. Гра «Я-диригент»

Слайд17. Варіант 1. Йоганн Штраус. «Єгипетський марш».

Слайд18. Варіант 2. Сіріл Скотт. «Країна лотоса».

Слайд19. Обговоріть.

Слайд20. Гімнастика для очей

Слайд21. Прослухайте пісню «Фараон». (музика Анни Олєйнікової, вірші Наталії Іванової-Ткаченко)

Слайд22-23. Розучуємо пісню «Фараон».

Слайд24. Виконуємо пісню «Фараон».

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд25. Підсумовуємо вивчене.

Підсумок

Слайд26. На дозвіллі …

Рефлексія

Слайд27. Рефлексія. Вправа «Відкритий мікрофон»

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні