Каталог матеріалів

Урок №19-20 для 5 класу з курсу "Здоров’я, безпека та добробут" за Н. Гущина - Інфекційні та неінфекційні хвороби. Поширення захворювань.

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку інтегрованого курсу за підручником «Здоров’я, безпека та добробут». Автори: Гущина Н.І., Василашко І.П. для 5 класу за програмою НУШ

Урок №019-20. Інфекційні та неінфекційні хвороби. Поширення захворювань. Профілактичні заходи інфекційних захворювань. Допомога в разі погіршення стану здоров’я.

Мета: розширити знання учнів про інфекційні та неінфекційні захворювання, про попередження цих захворювань; показати необхідність дотримуватися профілактики захворювань, зміцнення організму; розвивати уміння запобігати захворюванням, уникати чинника захворювання, зміцнювати організм; сприяти вихованню активної позиції щодо зміцнення та збереження здоров'я.

Очікувані результати: учень досліджує та обговорює чинники, профілактичні заходи щодо інфекційних і неінфекційних захворювань; аналізує негативний вплив недотримання правил/інструкцій безпечної поведінки на збереження життя і здоров’я; обґрунтовує необхідність уникнення місць підвищеної небезпеки; аналізує вибір свій та інших осіб з урахуванням користі і задоволення (радості) для здорового, безпечного життя; моделює ситуацію надання першої долікарської допомоги в разі поганого самопочуття; здатний викликати необхідні рятувальні служби, повідомляючи відповідно до ситуації необхідну інформацію.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Слайд 2. Організація класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

Слайд 3. Аутотренінг.

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 4. Робота за підручником.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 5. Словникова робота.

Слайд 6-7. Проаналізуй схеми.

Слайд 8. Дай відповіді на запитання.

Слайд 9. Гімнастика для очей.

Слайд 10. Прочитай інформацію з офіційної сторінки Центра громадського здоров’я в соціальній мережі.

Слайд 11. Дай відповіді на запитання.

Слайд 12. Перегляньте мультфільм, як працює імунна система. Обговоріть, для чого потрібні антитіла.

Слайд 13. Робота з підручником.

Слайд 14. Гімнастика для очей.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 15. Робота з підручником.

Слайд 16. Дай відповіді на запитання.

Слайд 17. Поміркуй, як ти вчиниш у наведених ситуаціях.

Слайд 18-19. Практичне завдання.

Слайд 20-21. Вправа «Трибуна думок».

Підсумок

Слайд 22. Домашнє завдання.

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні