Каталог матеріалів

Урок №17 для 5 класу з курсу "Здоров’я, безпека та добробут" за Н. Гущина - Я підліток. Фізичний розвиток підлітків.

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку інтегрованого курсу за підручником «Здоров’я, безпека та добробут». Автори: Гущина Н.І., Василашко І.П. для 5 класу за програмою НУШ

Урок №017. Я підліток. Фізичний розвиток підлітків.

Мета: розширити уявлення про чинники впливу на фізичний розвиток і здоров'я підлітка; ознайомити з видами фізичних вправ для прискорення росту; вчити оцінювати рівень власного фізичного розвитку.

Очікувані результати: учень досліджує рівень сформованості власних навичок здорового способу життя, зокрема особистої гігієни; аналізує та визначає динаміку та причини вікових змін в організмі; виконує вправи для формування правильної постави; розраховує максимальну масу портфеля відповідно віковим нормам.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Слайд 2. Організація класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

Слайд 3. Психологічна налаштування на урок. Вправа «Спіймай настрій».

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 4. Вправа на знайомство.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 5. Робота з підручником.

Слайд 6. Дай відповіді на запитання.

Слайд 7. Гімнастика для очей.

Слайд 8. Розглянь зображення. Назви ознаки правильної постави. На яких малюнках зображено постави з ознаками порушень?

Слайд 9. Вправа «Трибуна думок».

Слайд 10. Розглянь малюнки. Поміркуй, що впливає на формування правильної постави. На якому зображенні учениця сидить правильно? Як впливають на поставу меблі, які не відповідають зросту школярки?

Слайд 11. Перевір своє робоче місце.

Слайд 12. Потренуйся правильно сидіти.

Слайд 13. Хто з учнів сидить за партою правильно, а хто — ні? Чому ви так вважаєте?

Слайд 14. Гімнастика для очей.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 15. Розглянь малюнки. Котрого з дітей потрібно наслідувати? Чому?

Слайд 16. Робота з підручником.

Слайд 17. Дай відповіді на запитання.

Слайд 18. Обчисли максимально допустиму масу свого наплічника. Для цього масу свого тіла поділи на 7.

Слайд 19. Склади план дій з профілактики порушень постави.

Слайд 20. Виконай завдання.

Підсумок

Слайд 21. Домашнє завдання.

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні