Каталог матеріалів

Урок №15-16 для 5 класу з курсу "Здоров’я, безпека та добробут" за Н. Гущина - Я та моє здоров’я. Здоровий спосіб життя.

«____»__________ 20___ року

Конспект уроку інтегрованого курсу за підручником «Здоров’я, безпека та добробут». Автори: Гущина Н.І., Василашко І.П. для 5 класу за програмою НУШ

Урок №015-16. Я та моє здоров’я. Здоровий спосіб життя.

Мета: продовжити знайомити зі складниками здоров’я та їх взаємозв’язком, чинниками, які впливають на стан здоров’я; формувати поняття про здоровий спосіб життя.

Очікувані результати: учень досліджує та обговорює чинники, що впливають на стан здоров’я; визначає форми поведінки, які приносять задоволення без нанесення шкоди власному здоров’ю і здоров’ю інших осіб; аналізує вибір свій та інших осіб з урахуванням користі і задоволення (радості) для здорового, безпечного життя.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Слайд 2. Організація класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

Слайд 3. Психологічна налаштування на урок. Вправа «Спіймай настрій».

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 4. Вправа на знайомство.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 5. Ознайомся з порадами експерта — сімейного лікаря. Дай відповіді на запитання.

Слайд 6. Словникова робота.

Слайд 7. Гімнастика для очей.

Слайд 8. Розгляньте малюнки і з’ясуйте, який відпочинок є активним, а який — пасивним. Поясніть свою думку.

Слайд 9. Гра «Активний – пасивний».

Слайд 10. Досліди рівень сформованості власних навичок здорового способу життя. У бланку заповни таблицю, позначивши одну відповідь у кожному рядку.

Слайд 11. Дай відповіді на запитання.

Слайд 12. Гімнастика для очей.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 13. Створи плакат, флаєр або листівку «Я обираю здоровий спосіб життя».

Слайд 14-16. Виконай завдання.

Слайд 17. Інтерактивна вправа.

Підсумок

Слайд 18. Домашнє завдання.

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні