Каталог матеріалів

Урок №15 для 5 класу з курсу "Пізнаємо природу" за Т. Коршевнюк - Ознайомлюємося із сумішами та способами їх розділення.

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку «Пізнаємо природу» з використанням навчального посібника Коршевнюк Т.В., Ярошенко.

Урок №15. Ознайомлюємося із сумішами та способами їх розділення.

Мета: сформувати знання учнів про чисті речовини та суміші, ознайомити зі способами розділення сумішей; практичні навички розділяти суміші розвивати спостережливість, логічне мислення; розширювати політехнічний кругозір учнів.

Очікувані результати: учень розуміє поняття чисті речовини та суміші, пояснює схему утворення суміші; вміє робити висновки з спостережуваних дослідів; пояснює де зустрічаються суміші в побуті, в природі.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Організація класу.

Слайд3. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд4. Робота в підручнику.

Слайд5-6. Запам’ятай.

Слайд7. Назви суміш.

Слайд8. Спробуй пояснити модель суміші.

Слайд9. Слово вчителя.

Слайд10. Поміркуй.

Слайд11. Назви суміші. Доповни власними прикладами.

Слайд12. Робота в підручнику.

Слайд13.Гімнастика для очей.

Слайд14-15. Досліди.

Слайд16. Висновок.

Слайд17. Робота в підручнику.

Слайд18. Слово вчителя.

Слайд19. Запам’ятай.

Слайд20. Розділення сумішей фільтруванням.

Слайд21. Розділення суміші випарюванням.

Слайд22. Слово вчителя.

Слайд23. Домашнє завдання.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд24. Поміркуй.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні