Каталог матеріалів

Урок №110 для 3 класу з української мови за Н. Кравцовою, В. Романовою - Зв’язок речень у тексті за допомогою займенників, прислівників, близьких за значенням слів.

 «____»___________ 20___ року

Конспект уроку української мови з використанням навчального посібника «Українська мова та читання. 3 клас. У 2-х частинах. Частина 1». Кравцова Н., Придаток О., Романова В.

 

Урок №110. Зв’язок речень у тексті за допомогою займенників, прислівників, близьких за значенням слів.

 

Мета: формувати уміння зв’язувати між собою речення за допомогою займенників, синонімів та прислівників, повторити та узагальнити знання про текст, розвиток критичного мислення, виховання зацікавленості до таємниць природи.

 

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Слайд 2. Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

Слайд 3. Аутотренінг.

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 5-6. Розгадай ребус.

Слайд 7. Метод «Біном фантазії».

Повідомлення теми уроку

Слайд 8. Хвилинка каліграфії.

Слайд 9. Повідомлення теми уроку.

Слайд 10. Гімнастика для очей.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 11. Вправа 373. 1. Як ти гадаєш, які тварини наштовхнули вчених на створення антени? Прочитай виділені слова. Як ти гадаєш, для чого вони потрібні?

Слайд 12. Запам'ятай!

Слайд 13. Фізкультхвилинка.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 14. Вправа 374. 1. Як ти гадаєш, скільки років телефону? Прочитай, уставляючи слова для довідки, аби уникнути повторів у тексті.

Слайд 15. Вправа 374.2. Спиши послідовно розташованих чотири речення з тексту. Підкресли слова, які вжито для уникнення повторів.

Слайд 16. Дискусійна сітка Елвермана, або «павутинка» дискусії. Об’єднайтеся у групи та висловіть припущення щодо поставленої проблеми.

Слайд 17. Самостійна робота.

Підсумок

Слайд 18-19. Пояснення домашнього завдання.

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні