Каталог матеріалів

Урок №11 для 5 класу з курсу "Здоров’я, безпека та добробут" за Н. Гущина - Особиста безпека в населеному пункті. Правила поводження з домашніми та бездомними тваринами.

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку інтегрованого курсу за підручником «Здоров’я, безпека та добробут». Автори: Гущина Н.І., Василашко І.П. для 5 класу за програмою НУШ

Урок №011. Особиста безпека в населеному пункті. Правила поводження з домашніми та бездомними тваринами.

Мета: ознайомити з правилами безпечної поведінки на вулиці, надворі, правилами поведінки в громадських місцях; правилами поводження з домашніми та бездомними тваринами; розробити пам’ятки або правил поведінки в громадських місцях, належного поводження з домашніми, бездомними тваринами.

Очікувані результати: учень обґрунтовує необхідність власної відповідальності за поведінку в громадських місцях; діє відповідально за алгоритмом у небезпечних ситуаціях, використовуючи інформацію, що міститься в тексті інструкції; звертається до фахівців у небезпечних ситуаціях, наслідкам яких не може зарадити власними силами; поводиться безпечно під час спілкування із тваринами.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Слайд 2. Організація класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

Слайд 3-8. Організація класу. Гра «Створюємо настрій».

Слайд 9. Складіть девізу уроку із «розсипаних» слів.

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 10. Дай відповіді на запитання.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 11. Ознайомся з алгоритмом прийняття рішень. Поміркуй, яке значення має кожен крок цього алгоритму.

Слайд 12. Прийми виважене рішення щодо своїх дій у наведених ситуаціях. За потреби скористайся алгоритмом прийняття рішень.

Слайд 13. Гімнастика для очей.

Слайд 14. Робота з підручником.

Слайд 15. Словникова робота.

Слайд 16. Прочитай інформацію. Дай відповіді на запитання.

Слайд 17. Розглянь схему. Які автономні ситуації можуть виникати в населеному пункті? Наведи відомі тобі приклади таких ситуацій. Які відчуття охоплюють людину, коли вона залишається в небезпеці на самоті?

Слайд 18. Обговоріть одну з автономних ситуацій. Складіть п’ять найважливіших порад, які, на вашу думку, варто дати людині, яка опинилася в такій ситуації.

Слайд 19. Гімнастика для очей.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 20. Робота з підручником.

Слайд 21. Формула безпеки.

Слайд 22. Робота з підручником.

Слайд 23. Вправа «Трибуна думок».

Слайд 24. Online завдання.

Підсумок

Слайд 25. Домашнє завдання.

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні