Каталог матеріалів

Урок №102 для 4 класу з я досліджую світ за І. Грущинська - Де будемо брати питну воду?

«____»___________.20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника І. Грущинської, 3. Хитрої.

Урок №102. Де будемо брати питну воду?

Мета: пояснювати значення води у природі; необхідність охорони води, описувати способи очищення води; наголошувати на необхідності охорони водойм; застосовувати знання для економного використання води у побуті; продовжувати вчити виявляти пізнавальну активність на уроках, співпрацювати і взаємодіяти з іншими у різних ситуаціях (навчання, гра); продовжувати формувати вміння працювати у спільноті, дотримуючись правил; виховувати дружні стосунки в класі, спільноті, розвивати увагу, мислення, мовлення.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкове коло.

Слайд3. Організація класу.

Слайд4. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд5. Слово вчителя.

Слайд6. Розгляньте схему. Назвіть джерела забруднення води.

Слайд7. Виливи нафти створюють екологічні катастрофи.

Слайд8. Розглянь діаграму. Як розподілені на Землі солоні й прісні води?

Слайд9-10. Розглянь світлини. Де знаходиться прісна вода в природі?

Слайд11. Рухлива вправа.

Слайд12-14. Розглянь світлини. Де знаходиться прісна вода в природі?

Слайд15. Запам’ятай!

Слайд16. Слово вчителя.

Слайд17. Прочитай прислів'я. Підкресли ті з них, у яких йдеться про охорону води.

Слайд18-20. Пригадай, які є методи очищення води.

Слайд21.Фізкультхвилинка.

Слайд22. Дай відповідь на запитання.

Слайд23. Запам’ятай!

Слайд24. Гра «Мікрофон»

Слайд25. Домашнє завдання.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд26. Поясни вислів.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні