Каталог матеріалів

Урок №10 для 5 класу з музичного мистецтва за О. Гайдамакою - Різнобарв’я багатоголосся в мистецтві (продовження)

 «____»___________ 20___ року

Конспект уроку музичного мистецтва з використанням навчального посібника «Мистецтво – О.В. Гайдамака, Н.А. Лємешева»

Урок № 10. Різнобарв’я багатоголосся в мистецтві (продовження)

Інструментальна музика. Ансамбль

Сприймання: Вольфганг Амадей Моцарт, «Маленька нічна серенада». 1 ч.; Арно Бабаджанян. «Ноктюрн» (квартет саксофонів). Перегляд відео: хореографічна композиція «Ноктюрн» (ансамбль сучасного та стилізованого танцю «Пектораль»)

Виконання: Музика Б. Савельєва Вірші Л. Рубальської «Різнокольорова гра»

Мета: виховання в учнів емоційно-ціннісного ставлення до мистецтва та дійсності, розвиток мистецьких художніх інтересів, естетичних потреб; формування системи мистецької грамотності, яка відображає видову, жанрову, стильову специфіку і взаємодію мистецтв; розвиток умінь сприймання, інтерпретації та оцінювання творів мистецтва й художніх явищ; стимулювання здатності учнів до художньо-творчого самовираження в мистецькій діяльності, до здійснення мистецької комунікації; розвиток художніх мистецьких здібностей, креативного мислення, творчого потенціалу; формування потреби в естетизації середовища та готовності до участі в соціокультурному житті.

Обладнання: мультимедійний комплект

 

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд3. Пригадайте.

Слайд4. Слово вчителя

Слайд5. Послухайте: Вольфганг Амадей Моцарт. «Маленька нічна серенада». 1 ч.

Слайд6. Послухайте: Арно Бабаджанян. «Ноктюрн» (квартет саксофонів).

Слайд7. Обговоріть.

Слайд8. Схарактеризуйте відчуття, які охопили вас під час слухання кожного твору.

Слайд9. Розгляньте картини.

Слайд10-13. Портрет митця

Слайд14-15. Запам’ятайте.

Слайд16-17. Музична грамота

Слайд18. Пригадайте.

Слайд19. Музична грамота

Слайд20-21. Виконайте в ансамблі. Заздалегідь домовтеся про темп виконання.

Слайд22. Гімнастика для очей

Слайд23. Перегляньте: Хореографічна композиція «Ноктюрн» (ансамбль сучасного та стилізованого танцю «Пектораль»).

Слайд24. Обговоріть.

Слайд25. Виконуємо пісню «Різнокольорова гра»

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд26. Підсумовуємо вивчене.

Підсумок

Рефлексія

Слайд27. Рефлексія «Запитання від віртуального друга»

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні