Каталог матеріалів

Урок №10 із зарубіжної літератури для 7 класу. Н. Міляновська, Е. Міляновський - Порівняльна характеристика персонажів Головні образи роману

__»___________ 20___ року

Конспект уроку зарубіжної літератури з використанням навчального посібника «Зарубіжна література» (підручник для 7 класу) Н. Міляновська

Урок №10. Розвиток зв’язного мовлення №1(у). Порівняльна характеристика персонажів. Головні образи роману. Образи Бріана де Буагильбера, принца Джона, Фрон де Бефа, Моріса де Брасі, Ровени, Ребекки.

Мета: систематизувати вивчений матеріал про героїв роману «Айвего», розвивати навички складання виразних усних висловлювань, усне мовлення; висловлювати власні судження, характеризувати духовно-емоційний світ головних героїв та героїнь, зміни їхніх внутрішніх якостей; виховувати читацьку культуру, толерантність, доброту та повагу до жінок.

Очікувані результати: Порівнює персонажів роману «Айвенго», уміє складати виразні висловлювання, тренує усне мовлення; висловлює власні судження, характеризує духовно-емоційний світ головних героїв, зміни їхніх внутрішніх якостей; виховує читацьку культуру, толерантність, доброту та повагу до жінок.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 3. Вправа «Крісло автора».

Слайд 4. Online завдання

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 5. Слово вчителя

Слайд 6-7. Online завдання

Слайд 8. Робота в групах.

Слайд 9-10. Пам’ятка.

Слайд 11. Робота в групах.

Слайд 12. Online завдання

Слайд 13. Розподільний диктант.

Слайд 14-17. Робота з текстом «Знайди помилку».

Слайд 18. Гімнастика для очей.

Слайд 19. Робота в групах.

Слайд 20. Online завдання

Слайд 21. Розвиток зв’язного мовлення.

Слайд 22. План роботи.

Слайд 23. Вправа «Крісло автора».

Слайд 24. Робота в групах. Творче завдання.

Слайд 25. Вправа «Крісло автора».

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 26. Online завдання.

Підсумок. Пояснення домашнього завдання.

Рефлексія

 

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні