Каталог матеріалів

Урок №10 з курсу музичного мистецтва для 6 класу за О. Гайдамакою - Довкілля в художніх образах (продовження)

 «____»___________ 20___ року

Конспект уроку музичного мистецтва з використанням навчального посібника «Мистецтво – О.В. Гайдамака, Н.А. Лємешева»

Урок № 10. Довкілля в художніх образах (продовження)

Сприймання: В. Гомоляка. Закарпатські ескізи. Зоря над Карпатами. К. Дебюссі. Симфонічна картина «Хмари». Симфонічні ескізи «Море». Ч. 3. «Діалог вітру з морем».

Виконання: «Кольорова планета» (муз. І сл. А. Побужанської)

Мета: виховання в учнів емоційно-ціннісного ставлення до мистецтва та дійсності, розвиток мистецьких художніх інтересів, естетичних потреб; формування системи мистецької грамотності, яка відображає видову, жанрову, стильову специфіку і взаємодію мистецтв; розвиток умінь сприймання, інтерпретації та оцінювання творів мистецтва й художніх явищ; стимулювання здатності учнів до художньо-творчого самовираження в мистецькій діяльності, до здійснення мистецької комунікації; розвиток художніх мистецьких здібностей, креативного мислення, творчого потенціалу; формування потреби в естетизації середовища та готовності до участі в соціокультурному житті.

Обладнання: мультимедійний комплект

 

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд3. Пофантазуйте. Спробуйте уявити мелодію пейзажу.

Слайд4-7. Слово вчителя

Слайд8. Послухайте: Вадим Гомоляка. Закарпатські ескізи. Зоря над Карпатами.

Слайд9. Послухайте: Клод Дебюссі. Симфонічна картина «Хмари».

Слайд10. Послухайте: Клод Дебюссі. Симфонічні ескізи «Море». Ч. 3. «Діалог вітру з морем».

Слайд11. Обговоріть.

Слайд12. Поясніть, чи можуть картини Андріана Бабюка та Джоді бути зоровою ілюстрацією одного з музичних творів.

Слайд13. Запам’ятайте.

Слайд14. Гімнастика для очей

Слайд15-17. Робота в групах. Створіть «звукові картини» за одним з віршів Анатолія Качана або картиною Франсуа Буше «Маленька танцівниця» (оберіть один з варіантів або придумайте щось власне).

Слайд18-19. За бажання спробуйте виконати «мелодію хвиль» на віртуальному піаніно (онлайн).

Слайд20. Виконуємо пісню «Кольорова планета».

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд21. Підсумовуємо вивчене.

Підсумок

Рефлексія

Слайд22. Рефлексія «Запитання від віртуального друга»

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні