Каталог матеріалів

Урок №93 для 3 класу з української мови за Н. Кравцовою, В. Романовою - Граматичні зв’язки між словами у простому реченні за допомогою питань.

 «____»___________ 20___ року

Конспект уроку української мови з використанням навчального посібника «Українська мова та читання. 3 клас. У 2-х частинах. Частина 1». Кравцова Н., Придаток О., Романова В.

 

Урок №093. Граматичні зв’язки між словами у простому реченні за допомогою питань.

 

Мета: удосконалювати навички установлювати зв’язок між словами у реченні, визначати головні та другорядні члени речення, розвивати зв’язне мовлення, критичне мислення, виховувати бажання оберігати тварини; продовжувати удосконалювати навички каліграфічного письма; розвивати зв’язне мовлення; збагачувати словниковий запас учнів; виховувати бажання вчитися; виховувати культуру писемного мовлення.

 

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 4. Каліграфічна хвилинка.

Слайд 5. Гра «Найрозумніший».

Повідомлення теми уроку

Слайд 6. Повідомлення теми уроку.

Слайд 7. Гімнастика для очей.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 8. Відгадай загадку.

Слайд 9. Вправа «Квест-цікавинка».

Слайд 10. Мовне дослідження. Досліди речення.

Слайд 11. Запам'ятай!

Слайд 12. Вправа 318. 1. Прочитай. Які ще цікаві факти про тварин ти знаєш.

Слайд 13. Вправа 318. 2. Спиши два речення. За допомогою питань установи зв’язок між словами в реченнях.

Слайд 14. Вправа 319. Виконайте завдання на вибір: складіть та запишіть речення, підмет у якому слово зайчик, установіть зв’язок слів за допомогою питань або складіть та запишіть речення, присудок у якому слово літає, установіть зв’язок слів за допомогою питань.

Слайд 15. Фізкультхвилинка.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 16. Вправа 141. Доповни речення підметом і присудком. Підкресли другорядні члени речення.

Слайд 17. Вправа 142. Спиши речення в порядку поданих схем.

Слайд 18. Оберіть з Літературного читання будь-які три речення та запишіть їх.

Підсумок

Слайд 19-20. Пояснення домашнього завдання.

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні