Каталог матеріалів

Урок №90 для 4 класу з української мови за М. Захарійчук - Прислівники, протилежні за значеннями.

 «____»___________ 20___ року

Конспект уроку української мови з використанням навчального посібника УКРАЇНСЬКА МОВА ТА ЧИТАННЯ (у 2-х частинах) Мар’яни Захарійчук

 

Урок №090. Прислівники, протилежні за значеннями.

 

Мета: продовжити знайомити учнів з прислівником як частиною мови; формувати вміння та навички розпізнавати прислівники-антоніми, правильно їх писати та вживати в усному мовленні; збагачувати активний словник учнів; виховувати культуру мовлення та спілкування.

 

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 8. Вправа 303. Прочитай жарт.

Слайд 9. Вправа 303. Спиши речення, підкресли прислівники. Які з них протилежні за значенням? Підкресли головні й другорядні члени речення. Визнач, на яке питання вони відповідають, якою частиною мови виражені.

Слайд 10. Запам'ятай!

Слайд 11. Рухлива вправа.

Слайд 12. Вправа 304. Прочитай групи прислівників. Добери до прислівників першої групи антоніми, які запропоновані в другій групі. Запиши парами.

Слайд 13. Вправа 304. Добери до прислівників першої групи антоніми, які запропоновані в другій групі. Запиши парами.

Слайд 14. Фізкультхвилинка.

Слайд 15. Вправа 305. Прочитай прислів’я. Поясни, що вони означають.

Слайд 16. Вправа 305. Спиши прислів’я, підкресли прислівники з протилежним значенням. Познач будову виділених прислівників.

Слайд 17. Вправа 305. Спиши прислівники, написані прописним шрифтом. Запам’ятай їхній правопис.

Слайд 18-19. Пояснення домашнього завдання.

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні