Каталог матеріалів

Урок №89 для 4 класу з української мови за М. Захарійчук - Прислівник як частина мови.

 «____»___________ 20___ року

Конспект уроку української мови з використанням навчального посібника УКРАЇНСЬКА МОВА ТА ЧИТАННЯ (у 2-х частинах) Мар’яни Захарійчук

 

Урок №089. Прислівник як частина мови.

 

Мета: продовжити знайомити учнів з прислівником як частиною мови; формувати вміння та навички розпізнавати прислівники серед інших частин мови, правильно їх писати та вживати в усному мовленні; збагачувати активний словник учнів; виховувати культуру мовлення та спілкування.

 

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 8. Вправа 298. Прочитай вірш. Вивчи його напам’ять.

Слайд 9. Вправа 298. Випиши підкреслені дієслова з прислівниками, які з ними пов’язані.

Слайд 10. Працюй так:

Слайд 11. Рухлива вправа.

Слайд 12. Вправа 299. Прочитай дієслова та пов’язані з ними прислівники. Визнач час, число та рід (де можливо) дієслів. Поясни, чи змінювалося дієслово в кожному прикладі. Що ти можеш сказати про прислівник? Зроби висновок, звір його з поданим правилом (с. 126).

Слайд 13. Вправа 299. Визнач час, число та рід (де можливо) дієслів. Познач будову виділеного прислівника.

Слайд 14. Запам'ятай!

Слайд 15. Фізкультхвилинка.

Слайд 16. Вправа 300. Прочитай прислів’я. Поясни, що воно означає. Поясни, чим цікаве це прислів’я. Обґрунтуй свою відповідь.

Слайд 17. Вправа 301. Прочитай текст.

Слайд 18. Вправа 301. Випиши з тексту, який позначено зеленою рискою, дієслова та залежні від них прислівники за зразком. Познач будову підкреслених прислівників.

Слайд 19. Вправа 301. Спиши прислівники, написані прописним шрифтом. Запам’ятай їхній правопис. Склади й запиши речення з кожним із них.

Слайд 20-21. Пояснення домашнього завдання.

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні