Каталог матеріалів

Урок №89 для 2 класу з літературного читання за А. Савчук - Хоч мале, та добре діло. За Євгеном Шморгуном «Добре діло». Поділ тексту на частини. Добір заголовків до них.

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________20___ року

Конспект уроку літературного читання за підручником Н.Кравцова

 

Урок №89. Хоч мале, та добре діло. За Євгеном Шморгуном «Добре діло». Поділ тексту на частини. Добір заголовків до них.

Мета: ознайомити учнів з оповіданням Євгена Шморгуна «Добре діло»; вчити ділити текст на частини, добирати до них заголовки; удосконалювати навички свідомого, виразного читання, вміння визначати головну думку тексту, аналізувати зміст прочитаного, давати характеристику дійовим особам; формувати навички правильного й усвідомленого читання в особах, мовчки та вголос, розвивати пам’ять, образне мислення, творчу уяву, зв’язне мовлення, увагу; виховувати почуття дружби і доброти, пізнавальні інтереси.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

І. Вступна частина

Слайд 3. Ранкова зустріч.

Слайд 4. Повідомлення теми уроку.

Слайд 5. Розчитка. Складові таблиці.

Слайд 6. Розчитка. Складові таблиці.

Слайд 7. Робота з чистомовкою.

Слайд 8. Робота над скоромовкою.

Слайд 9. Гра «Не зіб’юсь». Прочитайте швидко склади, стараючись не збитись під час прочитання.

Слайд 10. Віднови порядок у реченні та побудуй LEGO-вежу (згори донизу).

ІІ. Основна частина

Слайд 12. Рухлива вправа.

Слайд 13. Прочитай і відгадай загадку.

Слайд 14. Виконай завдання.

Слайд 15. Удосконалюємо навички читання. Читання самостійно, для друга, назагал.

Слайд 16. Фізкультхвилинка.

Слайд 17-18. Крісло автора.

Слайд 19. Словникова робота.

Слайд 20. Дай відповіді на питання.

Слайд 21. Поміркуй. Як ти розумієш вислів?

Слайд 22. Попрацюйте разом.

Слайд 23. Виконай завдання.

Слайд 24. Склади та запиши план до тексту.

ІІІ. Заключна частина

Домашнє завдання

Слайд 25. Пояснення домашнього завдання.

Підсумок.

Рефлексія.

Слайд 26. Рефлексія «Емоційна ромашка». Оберіть відповідну цеглинку LEGO.

 

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні