Каталог матеріалів

Урок №8 з музичного мистецтва для 1 класу за Калініченко О. В. - Мої захоплення

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку музичного мистецтва з використанням навчального посібника «Мистецтво – О.В. Калініченко»

Урок №8. Мої захоплення

Довгі й короткі звуки. Знайомство з нотним записом; графічне зображення тривалості звуків.

СМ: К. Сен-Санс «Акваріум», «Лебідь».

ХТД: «Кицю, кицю, де була?» муз. І. Островерхого, сл. М. Пономаренко; проплескування ритму

Мета: дати загальне уявлення про тривалість музичних звуків, ритм; ознайомити з нотами. Виховувати любов та інтерес до музики. Розвивати ритмічний слух, увагу, вміння висловлювати свою думку та почуття.

Очікувані результати: здобувач освіти уважно слухає музичні твори, порівнює характер; виконує у відповідному настрої пісню, відтворює ритм пісні, тримає вокальну поставу; бере участь в обговоренні творів мистецтва.

Формування ключових компетентностей:

вільне володіння державною мовою: усного висловлювання своїх вражень від мистецтва; за допомогою коментування дорослого й оцінювання власної художньо-творчої діяльності;

екологічної: спостереження, дослідження і відтворення довкілля та явищ природи засобами мистецтва;

навчання впродовж життя: формування уміння визначати власні художні інтереси, досягнення і потреби;

громадянської та соціальної: співпраці з іншими, використання мистецтва для отримання задоволення (впливу на власний емоційний стан);

культурної: опанування народних традицій; 

інноваційної: виявлення бажання впроваджувати нові ідеї.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

Слайд2. Послухайте вірш і налаштуйтесь на роботу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд3. Розповідь чарівниці Гармонії

Слайд4. Поміркуйте.

Слайд5. Розповідь чарівниці Гармонії

Слайд6. Запам’ятайте!

Слайд7. Послухайте: К. Сен-Санс. «Акваріум»

Слайд8. Послухайте: К. Сен-Санс. «Лебідь»

Слайд9. Аналіз прослуханих творів

Слайд10. Фізкультхвилинка.

Слайд11. Послухайте пісню «Кицю, кицю, де була?» муз. І. Островерхого, сл. М. Пономаренко.

Слайд12. Розучуємо текст пісні «Кицю, кицю, де була?».

Слайд13. Проплескате ритмічний малюнок пісні. Зверніть увагу на тривалість звучання нот — довгих і коротких.

Слайд14. Виконання пісні «Кицю, кицю, де була?» 

Слайд15. Гімнастика для очей

Підсумок

Слайд16-17. Поімпровізуйте.

Рефлексія

Слайд18. Рефлексійна вправа «Дерево зростання»

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні