Каталог матеріалів

Урок №74 для 3 класу з української мови за Н. Кравцовою, В. Романовою - Формування поняття про дієслово.

 «____»___________ 20___ року

Конспект уроку української мови з використанням навчального посібника «Українська мова та читання. 3 клас. У 2-х частинах. Частина 1». Кравцова Н., Придаток О., Романова В.

 

Урок №074. Формування поняття про дієслово.

 

Мета: повторити і поглибити знання учнів про дієслово як частину мови, формувати вміння розпізнавати дієслово серед інших частин мови; розвивати спостережливість, критичне мислення; виховувати культуру поведінки.

 

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 4. Каліграфічна хвилинка.

Слайд 5. Гімнастика для очей.

Повідомлення теми уроку

Слайд 6. Розгадай ребус.

Слайд 7. «Мозковий штурм».

Слайд 8. Повідомлення теми уроку.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 9. Вправа 239. Прочитай вірш Григорія Фальковича. Як ти гадаєш, чи потрібні гарні манери? Обґрунтуй свою думку.

Слайд 10-11. Вправа «Квест-цікавинка».

Слайд 12. Вправа «Трибуна думок».

Слайд 13. Мовне дослідження. Доведи, що виділені слова належать до дієслів, за планом.

Слайд 14. Запам'ятай!

Слайд 15. Рухлива вправа.

Слайд 16. Вправа 241. Із вірша Григорія Фальковича з попередньої вправи випиши дієслова.

Слайд 17. Доведіть одні одним, що виписані слова — дієслова (за потреби користуйтесь планом попередньої вправи).

Слайд 18. Вправа 242. Прочитай текст. Які гарні манери ти ще знаєш ? Розкажи. Чи дотримуєшся ти гарних манер?

Слайд 19. Вправа 242. Спиши перший абзац. Підкресли дієслова. Усно постав до дієслів питання.

Слайд 20. Фізкультхвилинка.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 21. Вправа 103. Спиши закличку. Підкресли дієслова.

Слайд 22. Вправа 104. Розглянь малюнок. Запиши шість дієслів, які називають зображені дії.

Слайд 23. Оберіть з Літературного читання будь-які три речення та запишіть їх.

Слайд 24. Метод «Шість капелюхів, що мислять».

Підсумок

Слайд 25-26. Пояснення домашнього завдання.

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні