Каталог матеріалів

Урок №70 для 4 класу з я досліджую світ за І. Грущинська - Які водні багатства є в Україні?

«____»___________.20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника І. Грущинської, 3. Хитрої.

Урок №70. Які водні багатства є в Україні?

Мета: ознайомити учнів із поняттями водойми; доповнити уявлення учнів про водойми України; сформувати поняття про штучні та природні водойми; вчити дітей їх розрізняти на природні і штучні; учити спостерігати, робити висновки, узагальнювати; виховувати дбайливе ставлення до водойм.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкове коло.

Слайд3. Організація класу.

Слайд4. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд5. Знайди зайве слово.

Слайд6. Дай відповідь на запитання.

Слайд7. Пригадай.

Слайд8. Які водойми є у вашому населеному пункті? Як вони називаються?

Слайд9. Словничок.

Слайд10. Стоячі водойми.

Слайд11. Текучі водойми.

Слайд12. Рухлива вправа.

Слайд13. Запам’ятай.

Слайд14. Які є водойми?

Слайд15. Природні водойми.

Слайд16. Ялпуг – найбільше озеро в Україні.

Слайд17. Світязь – найглибше озеро України.

Слайд18-21. Штучні водойми.

Слайд22. Фізкультхвилинка.

Слайд23. Кременчуцьке водосховище - найбільше за площею.

Слайд24. Дніпровське - найглибше штучне водосховище.

Слайд25. Розглянь карту. Які водойми є на території України?

Слайд26. Доповни речення.

Слайд27. Назви водойму. Охарактеризуй.

Слайд28. Пригадай.

Слайд29. Яка відмінність між озером та ставком?

Слайд30. Домашнє завдання.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд31. Вправа «Мікрофон»

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні